Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Waga ciała a gimnastyka (kalistenika)
#11

weź najpierw dojdź do tej wagi jeśli się ważyło o te 5-10 kg za dużo ja mimo moich starań, nie mogę zejść poniżej 81 kg, waga stoi ani rusz, a tłuszcz ucieka jak popieprzony

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#12

Dominuje teraz tendencja na swiecie w sportach walki, ze zawodnicy sa bardzo wysocy jak na swoja wage i szczupli. Poza tym nikt w sportach walki nie budowalby masy - bo to szalenstwo - lepiej byc silnym w swojej wadze, niz slabym w wyzszej. Pislem to juz tutaj - ludzie startujacy np. w MMA, w wadze ponizej 70 kg maja po 185 i wiecej cm wzrostu. To samo daje sie zauwazyc w boksie, bjj i judo.

kp
#13

Większa jednostka motoryczna (mięsień) wpływa na pracę jaką wykonujemy, pod warunkiem ,że została właśnie w taki sposób zbudowana. Stąd stara dobra zasada jeśli chcesz coś zrobić po prostu to rób. (oczywiście z głową)
#14

Istnieje coś takiego jak BMI ( Body Mass Index ) czyli masa ciała (w kg) podzielona przez wzrost (w metrach) do kwadratu. U gimnastyków i uprawiających pokrewne, podobne dyscypliny BMI mieści się w dolnym zakresie fizjologicznej normy i wynosi najczęściej 18 - 20.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wska%C5%BAn...cia%C5%82a

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#15

"Wyliczone BMI: 21.38 - oznacza wagę prawidłową. Gratulacje!" ^^
#16

(2014-11-14, 16:06)Mrowek napisał(a):  "Wyliczone BMI: 21.38 - oznacza wagę prawidłową. Gratulacje!" ^^
Ale czyjeHuh

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#17

Nadawcy Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości