Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Filmy instruktażowe - Trening na kółkach gimnastycznych od A do (..)
#1

Razem z partnerem treningowym rozpoczęliśmy projekt, w którym wprowadzimy Cię w trening na kółkach gimnastycznych.
Jeżeli uważasz za problematyczne szukanie zagranicznych filmów, zrozumienie języka obcego; jeżeli szukasz czegoś bardziej kompletnego, czegoś co poprowadzi Cię od samego początku aż do trudnych ćwiczeń - to zachęcam do oglądania naszych filmów.

Link do naszego kanału na Youtube:
http://www.youtube.com/channel/UCEkNoeeV3a4ecb8FdSUx2rg

Na kanale playlista z ponumerowanymi lekcjami.

Gdy na kanale pojawi się więcej ćwiczeń przedstawimy kilka propozycji treningów z nich ułożonych (:
#2

Świetne filmy. Tak trzymać Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#3

Wielkie dzięki (: !
#4

Elegacko! Naprawdę mi się podoba. Smile
obawiałem się, że będzie jakaś lipa tak jak ostatnio to się pojawiło na KP, ale jestem pozytywnie zaskoczony Big Grin
#5

Ty, no bajeczka! Wink
#6

Możemy chyba tylko podziękować, czerwienić się nie wypada haha (:

Dzięki za pozytywne opinie! ;D
#7

Gratuluję filmów i witajcie na forumSmile
#8

Inicjatywa bardzo fajna ! Drobne błędy, np. w sylwetkach czy "załamanie w biodrach" podczas wspierania ! Ale jestem bardzo na plus takimi inicjatywą, może warto pomyśleć o jakiejś szerszej współpracy Smile.
#9

Dziękujemy za miłe przywitanie Smile

Cieszę się szczególnie z tej wzmianki o błędach (w porę je wychwycicie - jeżeli będziecie zerkać na te filmiki Smile ),a ponieważ te filmy są jedynie po to żeby kogoś nauczyć i pomóc rozpocząć przygodę z kółkami to grzechem byłoby wzbudzić zaufanie trenującego a potem błędnie uczyć. Dobrze, że to "drobne" błędy.

Myślę, że można coś pokombinować.
#10

Pomyślcie o doskonaleniu warsztatu na naszych seminariach i kursie instruktorskim. Filmy możecie przed opublikowaniem konsultować z Mrówkiem, czy innymi naszymi instruktorami. Potencjał macie duży i warto było by go rozwijaćSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości