Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Filmy instruktażowe - Trening na kółkach gimnastycznych od A do (..)
#21

Dzięki ! Haha (:
#22

Newcio, wysłaliśmy Ci maila z pozycji forum (być może nie doszedł, albo wpadł gdzieś do spamu). W mailu były nasze numery, po to by ułatwić kontakt przed ew. spotkaniem.

Wstawiliśmy tutorial Wagi tyłem Smile mamy nadzieję, że ujdzie (:

https://www.youtube.com/watch?v=STQGaNvY...b8FdSUx2rg
#23

(2014-09-15, 15:34)Chudini napisał(a):  Czekam na ćwiczenia:
-przejście ze zwisu przerzutnego do podporu
-ze zwisu przodem do podporu
widziałem na filmiku to robiliście jakoś, więc może macie jakieś pomysły ćwiczenia, żeby łatwo się tego nauczyć


Trochę więcej minęło czasu (zamiast 2tyg ponad 3), niż napisałem w odpowiedzi (ale wrzucaliśmy inne filmiki), mimo to mamy nadzieję, że nadal jesteś zainteresowany tymi dwoma tutorialami.

Oto pierwszy z nich:

https://www.youtube.com/watch?v=3_xtJJhT...e=youtu.be
#24

(2014-09-24, 18:57)piotripiotr napisał(a):  Newcio, wysłaliśmy Ci maila z pozycji forum (być może nie doszedł, albo wpadł gdzieś do spamu). W mailu były nasze numery, po to by ułatwić kontakt przed ew. spotkaniem.

Wstawiliśmy tutorial Wagi tyłem Smile mamy nadzieję, że ujdzie (:

https://www.youtube.com/watch?v=STQGaNvY...b8FdSUx2rg

Hej próbuję cały czas i pamiętam o Was ale ciągle weekendy mam full zapchane różnymi spotkaniami i wyjazdami. Na razie mogę tylko Was zaprosić do Crossfit Box R99 na zajęcia z SW o 19 w niedzielę, tam się pojawię

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#25

Może część druga do odcinków wiosłowanie, podciąganie, ugięcia i pompki z trudniejszymi wersjami? np ugięcia zwykłe i bułgarskie w poziomce, wiosłowanie z jedną ręką prosto, rozpiętki w podporze przodem, pseudo planche pushups, maltese pushups.
Wspieranie ciągiem z jedną ręką prostą też jest ciekawe Wink

proponuję dla każdego tutka zakładać nowy wątek.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#26

Według mnie dobry pomysł.Osobiscie czekam na przewrót w tył do podporu Smile Dobrą robote robicie!
#27

Myślę, że to dobry pomysł z tymi dodatkami do lekcji, ale jeszcze jest kilka filmów w kolejce (:

Nie chcieliśmy zaśmiecać forum wątkami, ale skoro tak proponujesz, to możemy tak robić.

Tutorial, na który czekasz pojawi się za 2tyg. Najpierw wrzucimy wagę w zwisie przodem.
Dzięki, miło to słyszeć Smile
#28

(2014-10-13, 18:56)piotripiotr napisał(a):  Nie chcieliśmy zaśmiecać forum wątkami, ale skoro tak proponujesz, to możemy tak robić.

proponuję nawet założyć wątki dla każdego tutka jaki już macie a nie tylko dla nowych.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości