Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Filmy instruktażowe - Trening na kółkach gimnastycznych od A do (..)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Razem z partnerem treningowym rozpoczęliśmy projekt, w którym wprowadzimy Cię w trening na kółkach gimnastycznych.
Jeżeli uważasz za problematyczne szukanie zagranicznych filmów, zrozumienie języka obcego; jeżeli szukasz czegoś bardziej kompletnego, czegoś co poprowadzi Cię od samego początku aż do trudnych ćwiczeń - to zachęcam do oglądania naszych filmów.

Link do naszego kanału na Youtube:
http://www.youtube.com/channel/UCEkNoeeV3a4ecb8FdSUx2rg

Na kanale playlista z ponumerowanymi lekcjami.

Gdy na kanale pojawi się więcej ćwiczeń przedstawimy kilka propozycji treningów z nich ułożonych (:
Świetne filmy. Tak trzymać Wink
Wielkie dzięki (: !
Elegacko! Naprawdę mi się podoba. Smile
obawiałem się, że będzie jakaś lipa tak jak ostatnio to się pojawiło na KP, ale jestem pozytywnie zaskoczony Big Grin
Ty, no bajeczka! Wink
Możemy chyba tylko podziękować, czerwienić się nie wypada haha (:

Dzięki za pozytywne opinie! ;D
Gratuluję filmów i witajcie na forumSmile
Inicjatywa bardzo fajna ! Drobne błędy, np. w sylwetkach czy "załamanie w biodrach" podczas wspierania ! Ale jestem bardzo na plus takimi inicjatywą, może warto pomyśleć o jakiejś szerszej współpracy Smile.
Dziękujemy za miłe przywitanie Smile

Cieszę się szczególnie z tej wzmianki o błędach (w porę je wychwycicie - jeżeli będziecie zerkać na te filmiki Smile ),a ponieważ te filmy są jedynie po to żeby kogoś nauczyć i pomóc rozpocząć przygodę z kółkami to grzechem byłoby wzbudzić zaufanie trenującego a potem błędnie uczyć. Dobrze, że to "drobne" błędy.

Myślę, że można coś pokombinować.
Pomyślcie o doskonaleniu warsztatu na naszych seminariach i kursie instruktorskim. Filmy możecie przed opublikowaniem konsultować z Mrówkiem, czy innymi naszymi instruktorami. Potencjał macie duży i warto było by go rozwijaćSmile
Stron: 1 2 3