Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kurs instruktorski wrzesień
#41

no tak Jacek ale to co Rafał napisał skończy się na tym, że każdy pójdzie w swoją stronę proponuje 4 h kursu i 1 h czasu wolnego. Ile można gadać tylko o sile ?

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#42

Ok. Zaczniemy od rozgrzewki, potem siła od podstaw przez 2godz., godzinka czasu wolnego i jak starczy czasu to jeszcze czas wolny na końcu Smile
#43

Będzie jakiś event na FB, by chociaż owe seminarium rozpropagować? Smile
#44

Postaramy się być live on FB Smile
#45

(2014-08-28, 20:36)Yushan napisał(a):  Będzie jakiś event na FB, by chociaż owe seminarium rozpropagować? Smile

Na ten moment mamy wręcz nadmiar chętnych, więc niekoniecznie musimy propagować to seminarium Wink
#46

(2014-08-29, 12:31)zahir napisał(a):  
(2014-08-28, 20:36)Yushan napisał(a):  Będzie jakiś event na FB, by chociaż owe seminarium rozpropagować? Smile

Na ten moment mamy wręcz nadmiar chętnych, więc niekoniecznie musimy propagować to seminarium Wink

to może na raty - jedna grupa w sobotę a druga w niedzielę Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#47

Chyba już za późno, by to zorganizować ale będę chciał zrobić otwarte seminarium z Panem Sławkiem dla osób które nie załapią się na ten kursSmile
#48

no to rozbijamy bank Big Grin

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#49

Jest już może jakiś konkretny plan? - szczególnie interesują mnie godziny rozpoczęcia i zakończenia seminarium/kursu oraz dokładny adres sali...
#50

Rozpoczęcie godz. 14.00, zakończenie 19.00, adres: Bydgoszcz ul. Gdańska 163. To ogólny adres stadionu który jest dużym kompleksem. Jeśli ktoś będzie miał problem ze znalezieniem sali gimnastycznej proszę o telefon. Numer do mnie: 602 237 139


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości