Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kurs instruktorski wrzesień
#31

prawdopodobnie będą inni trenerzy i będzie "telewizja" więc duże wydarzenie się zapowiada. Jacek a będzie godzina czasu wolnego sali ? Trzeba ścieźkę wykorzystać Wink

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#32

może dwie godzinki wolne? Big Grin
#33

Oczywiście, że zawsze znajdzie się chwilkę na czas wolny, tylko nie wiem, czy nie szkoda przeznaczać na to dwie godziny. Ja osobiście będę chciał wyeksploatować na maksa Pana SławkaWink
#34

Jak ktoś zostaje na noc, to w niedzielę można przyjść na salę na 2h za 20zł. Tongue
#35

chwila, a do takiej sali wiele osób nie ma dostępu niech będzie jakiś czas wolny po kursie

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#36

O ile jakiś trening się nie będzie odbywał, w końcu to normalny klub sportowy. Wink
#37

Stoją za Newciem Big Grin... dla mnie wciąż idealne było, jak zostało to zrobione w Katowicach. Czas wolny może być równocześnie z czasem, na dobicie Big Grin trenera, zresztą w Łodzi też tak było.
#38

jeżeli dzięki temu podczas seminarium nikt nie będzie np skakał na ścieżce przeszkadzając innym i zagłuszając trenera, to uważam to za bardzo dobry pomysł.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#39

(2014-08-25, 09:54)Seth napisał(a):  Jak ktoś zostaje na noc, to w niedzielę można przyjść na salę na 2h za 20zł. Tongue

O ile sie nie mylę zajęcia w niedziele są z Andrzejem Szajną, byłym mistrzem europy i V-ce mistrzem Świata Smile

Panowie, co do czasu wolnego, to ZAWSZE uwzględniamy taka możliwość. Tym razem też. Myślę jednak, że nie ma sensu z góry zakładać jak długi będzie, tylko zobaczyć na miejscu (jak stoimy z czasem, zmęczeniem, co wolimy itp.) Zakładanie z góry może spowodować, że przerwiemy jakiś super ważny wątek, bo czas wolny.

Zresztą postaramy się dostosować do każdego. Jeśli dla kogoś zajęcia Pana Sławka nie będą interesujące a będzie chciał coś samemu przećwiczyć, to będzie tam tylu instruktorów, że można będzie mu zapewnić wręcz indywidualny tok nauczaniaSmile
#40

(2014-08-25, 13:44)zahir napisał(a):  O ile sie nie mylę zajęcia w niedziele są z Andrzejem Szajną, byłym mistrzem europy i V-ce mistrzem Świata Smile
Oczywiście Smile
W dodatku bardzo otwarta, kontaktowa i pomocna osoba. Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości