Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kurs instruktorski wrzesień
#11

Jak sobota to lepiej (dla mnie) pierwsza połowa a niedziela to obojętnie. Ale jak będzie sobota w drugiej połowie to i tak przyjadę Wink
Im szybciej tym lepiej Big Grin

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#12

Jak nie umrę to będę Smile
#13

sobota imo lepiejSmile
#14

Panowie i Panie, pierwsza sobota września. Wiem, że nie wszystkim ten termin paduje ale nasz kamerzysta (ten od ostatniego tutorialu z Newciem) wyjeżdża potem do Nowe Zelandii na zdjęcia. A nie wykorzystać go do nakręcenia Pana Sławka to grzech, zwłaszcza że będą też jego zawodnicy. Tych którym ten termin nie bardzo odpowiada mimo to gorąco zachęcam. Będzie to seminarium na najwyższym poziomie.

Jeszcze dziś będę się starał potwierdzić ten termin Smile

Potwierdzam termin 6 września o godz. 14.00. Sala gimnastyczna Zawiszy Bydgoszcz ul. Gdańska. Bardzo proszę o potwierdzenie obecnościSmile
#15

Standardowo zgłoszenia na: gimnastycy.pl@gmail.com?
#16

Bardzo żałuję, będę wtedy na plaży w dalekim kraju... ćwiczyć sylwetki pod handstand ; )
#17

W Bydgoszczy też mamy plażę jakąś, więc możesz zmienić plany. Big Grin
#18

Jakie zagadnienia będą poruszane na seminarium?
#19

(2014-08-21, 16:33)mako52 napisał(a):  Standardowo zgłoszenia na: gimnastycy.pl@gmail.com?

Tak Smile

(2014-08-21, 16:55)Justy^a napisał(a):  Bardzo żałuję, będę wtedy na plaży w dalekim kraju... ćwiczyć sylwetki pod handstand ; )

Ja też żałujęSad Ale do zobaczenia na seminarium w październiku Smile

(2014-08-21, 18:14)KrzysiekIno napisał(a):  Jakie zagadnienia będą poruszane na seminarium?

Kształtowanie siły gimnastycznej.
#20

(2014-08-21, 17:54)Seth napisał(a):  W Bydgoszczy też mamy plażę jakąś, więc możesz zmienić plany. Big Grin

Gdyby te plany były tylko moje, to na pewno bym je zmieniła! Będę tam odpoczywać, jak sanki w maju ; )


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości