Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kurs instruktorski wrzesień
#1

Miło mi poinformować wszystkich zainteresowanych, że namówiłem do współpracy z nami Pana Sławomira Różańskiego, trenera "Zawiszy" Bydgoszcz, słynnego twórcy "terminatorów z Zawiszy". Jego podopieczny Oliwier Białowąs (9 lat) zdobył w tym roku na mistrzostwach Polski trzy złote medale. Pan Sławomir uchodzi za trenera który jest nr 1 jeśli chodzi o kształtowanie siły gimnastycznej. Na zajęcia z nim chęć udziału zgłosili nawet doświadczeni trenerzy gimnastyki.


W związku z powyższym mam pytania do członków grupy instruktorskiej: Czy wolicie zajęcia w sobotę od godz. 14.00, czy niedzielę od rana? Pytam, ponieważ spora ilość osób będzie przyjeżdżać z daleka. Czy wolicie początek, czy koniec września?

Jeśli są jeszcze chętni na dołączenie do grupy instruktorskiej, bardzo proszę o kontakt ze mną prywatną wiadomością.
#2

Ja będę, nie zależnie od terminuBig Grin A jeżeli miałbym wybierać to wolałbym sobotę.
#3

Chyba wolałbym sobotę i raczej początek września.
#4

Czyli rozumiem, że Seminarium w Bydzi?
W takim razie możecie się mnie spodziewać. Smile
Zwłaszcza, że:
(2014-08-19, 12:36)zahir napisał(a):  Pan Sławomir uchodzi za trenera który jest nr 1 jeśli chodzi o kształtowanie siły gimnastycznej.
Będę musiał się z nim poznać ;D
#5

Seth, widziałeś Pana Sławka na treningu u mistrza Szajny. To taki starszy Pan o wyglądzie i sile gladiatora Smile
#6

Rany, jadę na urlop 29. sierpnia do połowy września, a bardzo chciałabym uczestniczyć. Wszystko jedno, czy sob czy nd.
#7

OK. Dawajcie więc propozycje terminów, to postaram się uwzględnić o ile to będzie możliweSmile
#8

Ja jestem zdecydowany na koniec września, gdyż do połowy miesiąca się przeprowadzam a też chcę być :-)

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#9

Ja wolę początek września i sobota.
#10

weekendy mi pasuja na razie roboty na weekendy nie przewiduje

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości