Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Guma do ćwiczeń.
#41

(2014-08-22, 10:10)zahir napisał(a):  To prawda, choć te samoróbki mają dość niski naciąg. oczywiście kupuje się je na tyle długie, by móc złożyć na pół i ciągnąć dwie, więc zawsze jest wyjście Smile

Zahir, nie do końca. Kupując linę gumową możesz regulować siłę naciągu dobierając większą średnicę liny. Taką liną Φ10 czy Φ12 może treningu siłowego nie zrobisz, ale do celów opisywanych wyżej są jak najbardziej wystarczające, a dla większości ćwiczących podejrzewam, że nawet za mocne.
#42

Grzegorz, szczerze mówiąc nie widziałem żeby te gumy były różnej średnicy. Muszę się rozejrzeć.
#43

Wszystkim starym forumowiczom przypominam, a nowym prezentuje wynalazek o nazwie ekspander.
Odsyłam do 1 strony wątku byście sami mogli zapoznać sie z funkcjami i zaletami tego prostego przyrządu Smile

Tym co lubią pompę polecam rowniez - efekt gwarantowany Wink

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#44

Nikt nie zapomniał, guma to regularnie wykorzystywane w treningu narzędzie.
#45

Bardzo mnie to cieszy Seth Smile
jednakze widzac wielu nowych uczestnikow forum stawiedzilem ze warto o tym przyzadzie przypomniec Smile

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#46

W sumie dobrze, że odkopałeś.

Taka akcja w Lidlu: http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=...l&id=27617 jutro zbadam. Smile
#47

W sumie nie wiem czemu tego nie było u nas na forum:
http://gimnastycy.pl/forum/watek-ekspander-by-ak47
#48

Oczywiście - nie zdążyłem się załapać na te taśmy.
Chociaż dla mnie jest to jakoś mało prawdopodobne, że ludzie się wszyscy na nie rzucili, no ale cóż, byłem w dwóch Lidlach, w obu nie było.
#49

Seth a widziales inne przyrzady fitness? ja w swoim lazilem ze 3 razyobok tych gum i dopiero zobaczylem. jak po kolei zaczalem czytac te kartki z cenami . pudelka sa male, walcowate plastikowe. Dlatego moze tez nie zobaczyles nie wiem Smile

Na opakowanie odstraszajaca pani od fitness (jakby to tylko dla kobiet było Big Grin ), gumy bardzo cienkie widzialem kawalek gumy obrecze, z tego co kojaze to szerokosc 2 cm grubosc maksimum pol (wymiary na 90% Big Grin) jak ktos chce robic dynamiczne ppwtorzenia i duzo to moze byloby git. U mnie tylko niebieskie i rozowe kolory wiec pewnie za.mocny naciag nie jest na nich dlatego.nie kupilem (wolalbym zeby mocno ciagnely, pomagalbym sobie troche w jakichs wagach, a cienkie ekspandery juz mam) chociaz nie otworzylem i nie sprawdzilem-byly wszystkie raczej dobrze zaklejone i glupio mi bylo, mozna sobie takie rzeczy otworzyc i sprawdzic?
#50

(2015-01-11, 10:53)bartez2939 napisał(a):  Seth a widziales inne przyrzady fitness?
Oczywiście.
Również spojrzałem na ceny, czy jest plakietka, która została po tych gumach - nie było, więc albo ktoś je pierwszego dnia już zawinął, albo nie wystawili.
Widziałem tylko te dziwne taśmy z uchwytami i tubingi itd. Zwykłych nie było.

Gumy generalnie nie są grube, moja theraband niebieska jest cienka jak papier. Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości