Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

cwiczenie pod wagę w podporze przodem
#21

Jedna osoba, która prowadziła jednego z ciężarowców, robiła specjalnie cwiczenia z dużo większymi ciężarami w cwiartkach by wzmocnic stawy. Ponoc na niego to działało.
#22

na jednego działa to, na innego co innego nie ma reguł, każdy jest inny

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#23

I właśnie o to mi chodziło Smile
#24

(2014-06-28, 23:05)dom_cyl napisał(a):  Jedna osoba, która prowadziła jednego z ciężarowców, robiła specjalnie cwiczenia z dużo większymi ciężarami w cwiartkach by wzmocnic stawy. Ponoc na niego to działało.

Docelowo powinieneś brać tak duże ciężary, by symulowały ciężar Twojego ciała. Rzecz w tym, że nie od razu bo stawy adaptują się długo a o kontuzję łatwo.
#25

Ciekawe ile będę potrzebował podnieśc by zrobic tę wagę. Oczywiście statykę też robię. Najtrudniejsze jest przejście ze zgiętych nóg do wyprostowanych w rozkroku.
#26

Możesz jeszcze zrobić pośredni ruch poprzez rozkrok ze zgiętymi nogami (korpus i uda w linii prostej, nogi zgięte w kolanie)
#27

Tak, tak. Robię też to cwiczenie, ale jak dla mnie jest ono łatwiejsze niż to samo tylko ze złączonymi nogami.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości