Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

cwiczenie pod wagę w podporze przodem
#1

Hejka, mam dla Was filmik gdzie wykonuję jedno cwiczenie. Myślę, że te cwiczenie pomoże w osiągnięciu planche, a Wy co o nim sądzicie? Smile

#2

W jakiś sposób pomoże na pewno, bo jest wykonywane na prostych rękach, więc wzmacnia staw łokciowy. nie mniej jednak nie jest to idealne ćwiczenie pod podpór wagą w którym kluczowe znaczenie ma siła sekcji środkowej, zupełnie nie rozwijana przy machaniu sztangą.
#3

spróbuj wersję na stojąco

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#4

Na stojąco jest łatwiej Smile Sekcja środkowa nie jest taka najgorsza, największy problem myślę, że leży w prostych rękach więc skupiam się na tym. To był mój rekord, bo dwa dni temu tyle nie uniosłem, a dzisiaj jeszcze doszło 1 powtórzenie, czyli razem 3.
#5

ja bym wyeliminował sztangę i wprowadził hantle albo gumy, to jedno z ćwiczeń przygotowawczych, dzisiaj wieczorem znajdę czas i wrzucam algorytm do wagi w podporze

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#6

Niestety nie posiadam nic z wyżej wymienionych prócz sztangi. Z chęcią poznam ten algorytm. Dziękuję za odpowiedzi.
#7

Skoro masz na sztandze talerze, to możesz z nich korzystać zamiast hantli. -,-
#8

(2014-06-26, 17:42)dom_cyl napisał(a):  Niestety nie posiadam nic z wyżej wymienionych prócz sztangi. Z chęcią poznam ten algorytm. Dziękuję za odpowiedzi.

Guma na ekspander to koszt ok. 7zł za metr. Do kupienia w każdej CastoramieSmile
#9

A bo ja wiem gdzie jest Castorama ;D Zakupy to moja słaba strona, nie lubię ich więc nie interesuje się za bardzo gdzie jaki sklep jest. Na pewno nie w miejscowości, w której mieszkam Smile

Seth, talerz największy, który mam to 5 kg, a to jest za mało by cokolwiek dało Smile
#10

Oj, mylisz się dom_cyl, mylisz... Takim ciężarem to możesz sobie coś nawet zrobić. To nie siłownia, gdzie 5 kg nic nie daje. Ja polecam Tobie od 1 kg zacząć, a naprawdę poczujesz...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości