Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak zaplanować rozciąganie.
#11

(2015-05-05, 12:35)Newcio napisał(a):  Dla każdego niezależnie od poziomu wysportowania celem powinien być:
1. Szpagat wykroczno-zakroczny
2. Szpagat rozkroczny
3. Mostek ( barki nad dłońmi, nogi złączone wyprostowane )
4. Skłon w przód ( broda za kolanami )
5. Skłon w rozkroku ( klatka na podłożu )
6. Jeśli chodzi o barki to jest to mniej istotne, ale takim istotnym w gimnastyce i znaczącym celem może być możliwość wykręcenia siłowego barków ze zwisu przodem do zwisu tyłem na kółkach
7. Cecha gimnastyczna - stopa łydka kąt 180 stopni

LITOŚCI!!!
Nie wszyscy tu mamy po dwadzieścia parę lat! Big Grin
#12

Ja mam 42 i nie widzę powodu, by nie osiągnąć określonych przez Newcia celów Smile
#13

Zgadzam się z Jackiem poprzeczka powinna być ustawiona wysoko Smile czyli cele zaplanowane najbliższy rok / dwa lata ! Smile
#14

nie chodzi o to, zebym zniechecal. chcialem tylko zlagodzic frustracje niektorych ludzi. predyspozycje do rozciagania nie ma az tak wielu ludzi. niektorzy anatomicznie nie sa zdolni np. do szpagatow pewnego typu. ale probowac warto.

kp
#15

(2015-05-08, 14:58)Kubus Puchatek napisał(a):  nie chodzi o to, zebym zniechecal. chcialem tylko zlagodzic frustracje niektorych ludzi. predyspozycje do rozciagania nie ma az tak wielu ludzi. niektorzy anatomicznie nie sa zdolni np. do szpagatow pewnego typu. ale probowac warto.

kp

trochę czasu minęło, a ja Ci powiem, że teraz według mnie po tym co robię ze sobą, jedno jest pewne mostka takiego jakie mają dzieci już nie osiągniesz, ale skłony, szpagaty jak najbardziej. Tylko wymaga to trochę więcej czasu

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#16

Jeden nasz kolega z forum powiedział bardzo mądrą rzecz.
Jeśli przez 20 lat nie rozciągałem się i uda mi się powrócić do punktu wyjściowego w 2-3 lata to będzie sukces Smile
#17

ja jestem bliski tych dwóch lat by zrobić szpagaty i skłon no i jako tako mostek, ale jeszcze trochę czasu potrzebuje

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości