Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Back Lever
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
Ja gimnastykę zacząłem trenować w zeszłym roku w maju. Wcześniej był ostry trening "Skazanym" czyli udawanie, że się trenuje Big Grin

sw12345

Ćwiczenia statyczne np: Tuck Front Lever , poziomka itp. można ćwiczyć codziennie czy trzeba robić przerwy jak przy podciąganiu ?
Trzeba robić przerwy. Maksymalnie ćwicz je 4 razy w tygodniu.

wyrwidąb

(2014-05-09, 13:42)sw12345 napisał(a): [ -> ]Ćwiczenia statyczne np: Tuck Front Lever , poziomka itp. można ćwiczyć codziennie czy trzeba robić przerwy jak przy podciąganiu ?

http://gimnastycy.pl/forum/watek-cwiczenia-statyczne
kiego grzyba dublujesz pytanie?

sw12345

Witam przez 10 dni muszę se zrobić przerwę od ćwiczeń na drążku .Powodem jest ból barku ponieważ za bardzo obciążałem lewą stronę ciała muszę smarować maścią i nie obciążać lewego barku .Pytanie brzmi gdy będę biegał robił wznosy nóg na leżąco i się zdrowo odżywiał to nie wyjdę z formy i utrzymam sylwetkę ?
(2014-06-13, 22:19)sw12345 napisał(a): [ -> ]Witam przez 10 dni muszę se zrobić przerwę od ćwiczeń na drążku .Powodem jest ból barku ponieważ za bardzo obciążałem lewą stronę ciała muszę smarować maścią i nie obciążać lewego barku .Pytanie brzmi gdy będę biegał robił wznosy nóg na leżąco i się zdrowo odżywiał to nie wyjdę z formy i utrzymam sylwetkę ?

A potrafiłeś wcześniej utrzymać? wznosy nóg to najmniej pomogą, ogólnie jak się opanuje w miarę już wagę tyłem to nie trzeba tego ćwiczyć ostro, żeby wciąż utrzymać, jeśli wiesz jak spiąć całe ciało, co zrobić z barkami, łopatkami to tego nie zapomnisz.

Czasami przerwa wpływa bardzo dobrze i jest dużo lepiej po powrocie niż jak się ćwiczyło ostro pod dany element.

sw12345

Tak utrzymam dokładnie 20s. w obu chwytach jestem na maxa wyprostowany i płytko oddycham , ale musiałem ciężko ćwiczyć żeby do tego dojść.
A więc utrzymać utrzymasz, czas pewnie będzie krótszy, ale raz opanowana dobrze technicznie waga (tego się nie zapomina). Chodziło mi tylko, abyś napisał czy utrzymasz, a Ty podałeś 20 sekund i to w pięknej pozycji, a więc prosiłbym filmik jeśli da radę.

Jak to mówi stare przysłowie "video or it didn't happened".

sw12345

Jeśli wydobrzeje mi bark to raczej tak.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7