Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Back Lever
#51

Ja gimnastykę zacząłem trenować w zeszłym roku w maju. Wcześniej był ostry trening "Skazanym" czyli udawanie, że się trenuje Big Grin
#52

Ćwiczenia statyczne np: Tuck Front Lever , poziomka itp. można ćwiczyć codziennie czy trzeba robić przerwy jak przy podciąganiu ?
#53

Trzeba robić przerwy. Maksymalnie ćwicz je 4 razy w tygodniu.
#54

(2014-05-09, 13:42)sw12345 napisał(a):  Ćwiczenia statyczne np: Tuck Front Lever , poziomka itp. można ćwiczyć codziennie czy trzeba robić przerwy jak przy podciąganiu ?

http://gimnastycy.pl/forum/watek-cwiczenia-statyczne
#55

kiego grzyba dublujesz pytanie?
#56

Witam przez 10 dni muszę se zrobić przerwę od ćwiczeń na drążku .Powodem jest ból barku ponieważ za bardzo obciążałem lewą stronę ciała muszę smarować maścią i nie obciążać lewego barku .Pytanie brzmi gdy będę biegał robił wznosy nóg na leżąco i się zdrowo odżywiał to nie wyjdę z formy i utrzymam sylwetkę ?
#57

(2014-06-13, 22:19)sw12345 napisał(a):  Witam przez 10 dni muszę se zrobić przerwę od ćwiczeń na drążku .Powodem jest ból barku ponieważ za bardzo obciążałem lewą stronę ciała muszę smarować maścią i nie obciążać lewego barku .Pytanie brzmi gdy będę biegał robił wznosy nóg na leżąco i się zdrowo odżywiał to nie wyjdę z formy i utrzymam sylwetkę ?

A potrafiłeś wcześniej utrzymać? wznosy nóg to najmniej pomogą, ogólnie jak się opanuje w miarę już wagę tyłem to nie trzeba tego ćwiczyć ostro, żeby wciąż utrzymać, jeśli wiesz jak spiąć całe ciało, co zrobić z barkami, łopatkami to tego nie zapomnisz.

Czasami przerwa wpływa bardzo dobrze i jest dużo lepiej po powrocie niż jak się ćwiczyło ostro pod dany element.
#58

Tak utrzymam dokładnie 20s. w obu chwytach jestem na maxa wyprostowany i płytko oddycham , ale musiałem ciężko ćwiczyć żeby do tego dojść.
#59

A więc utrzymać utrzymasz, czas pewnie będzie krótszy, ale raz opanowana dobrze technicznie waga (tego się nie zapomina). Chodziło mi tylko, abyś napisał czy utrzymasz, a Ty podałeś 20 sekund i to w pięknej pozycji, a więc prosiłbym filmik jeśli da radę.

Jak to mówi stare przysłowie "video or it didn't happened".
#60

Jeśli wydobrzeje mi bark to raczej tak.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości