Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Wspieranie ciągiem / Muscle Up - najczęstsze błędy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Co by tu dużo mówić... jadziem Smile
W tutorialu omówione są główne błędy, przez które osoby ćwiczące mimo, że maja potencjał i siłę, nie są w stanie wykonać prawidłowo bądź wcale ćwiczenia, z uwagi na błędy techniczne.
Tym samym rozpoczynamy cykl własnych tutoriali, kręconych z różnych miejsc Smile i obejmujących szeroki zakres rozwoju fizycznego, mających na celu pomoc wszystkim użytkownikom w prawidłowym, a nie chaotycznym rozwijaniu umiejętności, ze szczególnym naciskiem na poprawny lecz najtrudniejszy aspekt wykonywanych ćwiczeń, czyli trening gimnastyczny.

slysz

Czekałem na to długo Smile Idę spróbować od razu Big Grin
PowodzeniaSmile koniecznie napisz jak Ci poszło.

slysz

Kurczę trochę mam za nisko obręcze. Do dipów są ok ale żeby to zrobić musiał bym zaczynać z siadu L-sit, a jeszcze tyle siły nie mam :/
Ale wpadłem na pomysł gdzie mogą wisieć idealnie Big Grin W sumie to obręcze własnej roboty, ale zadanie spełniają ok Big Grin Dipy jak pierwszy raz na tym robiłem to byłem w szoku, że się nie mogę utrzymać Big Grin
Kup w Casyoramie parciane pasy do mocowania ładunku. Powiesisz na nich kółka i będziesz mógł regulować ich wysokość.

slysz

Ja mam zrobione spoko, na łańcuchach, z regulacją wysokości i to nie kółka ale się ćwiczy tak samo. Mimo wielkich chęci i zapału nie dałem rady zrobić MU. Mam krytyczny moment gdy się podciągnę i obrócę dłonie w drugą stronę nie mogę tej klatki wypiąć i wyjść do góry. Chyba trzeba katować jak najgłębsze dipy na tych kółkach.
Świetny tutek !!! Więcej proszę ;-)
(2013-06-26, 12:32)slysz napisał(a): [ -> ]Ja mam zrobione spoko, na łańcuchach, z regulacją wysokości i to nie kółka ale się ćwiczy tak samo. Mimo wielkich chęci i zapału nie dałem rady zrobić MU. Mam krytyczny moment gdy się podciągnę i obrócę dłonie w drugą stronę nie mogę tej klatki wypiąć i wyjść do góry. Chyba trzeba katować jak najgłębsze dipy na tych kółkach.

Tak, ale dipy z przekręceniem kółek (czy co tam maszWink) i wstawieniem ich pod pachy i wychyleniem klaty do przodu. Czyli po prostu tak jak w muscle up, tylko, że nie w całościWink

slysz

Spróbuję dziś, ale nie wiem czy jak przekręcę to dam radę spowrotem się podnieść.
Jak nie przekręcisz, to nie będziesz w stanie wypchnąć klaty pomiędzy przyrząd. dokładnie tak, jak pokazywał Mrówek w tutorialu.
Stron: 1 2 3 4