Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Wspieranie ciągiem / Muscle Up - najczęstsze błędy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Dla mnie gimnastyka-hobbysty wielkim zaskoczeniem było to, iż przy pierwszym podejściu do kółek wgl w życiu zrobiłem wspieranie bez większego problemu : ) Natomiast na drążku męczę się niesamowicie, zrobię wejście tzw. asymetryczne i to z wielkimi problemami wydając z siebie dźwięki zarzynanego konia.
Poczekaj jeszcze kilka dni. Mrówek nakręcił już tutorial z wspierania na drążku i lada dzień go opublikujemy Smile
A jest możliwe zrobienia Muscle Up'a na ringach powoli bez false-gripa ? Komuś udała się ta sztuczka ? Big Grin
(2014-05-07, 15:57)blnd napisał(a): [ -> ]A jest możliwe zrobienia Muscle Up'a na ringach powoli bez false-gripa ? Komuś udała się ta sztuczka ? Big Grin

już widze jak Newcio (zwolennik nazw polskich) wali głową w ścianę przez te "muscle up", "ringi", "false grip" Big Grin

wspieranie ciągiem na kółkach bez głębokiego chwytu

próbowałem kiedyś i nie jest to miłe dla nadgarstków...
Chyba tylko Agillar.
(2014-05-07, 20:14)KrzysiekIno napisał(a): [ -> ]Chyba tylko Agillar.

nie przesadzaj, da się to zrobić
na następnym seminarium pokażę Wam sztuczkę jak "zamknąć komuś usta" robiąc wspieranie bez głębokiego chwytu z pełnego zwisu
(2014-05-07, 16:23)rafal napisał(a): [ -> ]wspieranie ciągiem na kółkach bez głębokiego chwytu

rafał - bede pamiętał.

(2014-05-07, 16:23)rafal napisał(a): [ -> ]próbowałem kiedyś i nie jest to miłe dla nadgarstków...

mnie nadgarstki bolą przy wersji z głębokim chwytem Big Grin

(2014-05-07, 20:49)Newcio napisał(a): [ -> ]na następnym seminarium pokażę Wam sztuczkę jak "zamknąć komuś usta" robiąc wspieranie bez głębokiego chwytu z pełnego zwisu
Newcio - czekam na film, może bardziej sie wtedy zmotywuje.
osobiście widziałem jak bez głębokiego chwytu wspieranie robił Mrówek Smile
Stron: 1 2 3 4