Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wakacje w Gdańsku : )
#1

Od 18 lipca do 3 sierpnia wypoczywam w Gdańsku, i jako że Trójmiasto mocno stoi Gimnastyką : ) nie chce zamulać tylko na plaży a wypoczywać aktywnie.Orientacje co gdzie i jak to żaden problem.
Chcę wrócić do domu z większą wiedzą, aby kolejny rok dobrze i efektywnie przepracować.Potrzebuje tylko chętnych do treningu 2-3 razy w tygodniu ????

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#2

ja mogę się ustawić na jakiś trening przy dobrej pogodzie. Z salą w wakacje jest dość krucho.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#3

Rafał, liczyłem że się odezwiesz : ), fajnie.Co powiesz na 21 bądź 22 lipca przy założeniu że będzie ładna pogoda ??Jeżeli żaden z tych dni to mogę się dostosować.Czekam także na propozycje miejscówki ??

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#4

pasuje, ale w tygodniu to raczej późnym popołudniem tak 18-19. zobaczymy czy 22 parkurowcy będą mieli akurat zajęcia na awf (jutro na przykład mają) i wtedy można się wbić za dychę na jakieś 3h nawet. Jak nie to coś wymyślimy Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

Rafale ja się dostosuje, każda pora dnia jaką wybierzesz będzie dla mnie dobra.Pomysł z salą gimnastyczną naprawdę bombowy, czekam tylko na wytyczne i działamy Smile.Pozdrawiam !

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#6

Dzisiaj po godz.19 w movement parku w Gdańsku miałem przyjemność poznać i potrenować z Rafalem.Oboje zaprezentowaliśmy iście wakacyjną forme, co poskutkowało improwizacją :-) do godz.21.
Zrobiliśmy krótką rozgrzewke, następnie dipy na kółkach, wagi kulone przód-tył, wymyki, rozpięcia prawa/lewa strona, rosyjskie wznosy nóg ( tutaj wymiękłem ) fajna kolejna progresja po zwykłych wznosach nóg do drążka, poziomke na poręczach równoległych, dipy na pojedynczym drążku, oraz dwa ćwiczenia których nazw nie pamiętam.
Rafał ma potencjał więc będe miał nad czym pracowac po powrocie do siebie.To taki fajny motywator do pracy nad sobą gdy znowu pojawię się w Gdańsku.
Kolejny trening zaplanowaliśmy na czwartek wieczór, więc niezdecydowani przybywajcie bo trening to dobra zabawa i możliwość poznania nowych ludzi.

Teraz dla lepszej regeneracji w wakacyjnym stylu Jack Daniel's, co by te 2gr białka lepiej się wchłaniało ;D.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#7

ja zaczynam urlopik od poniedzialku 27.07 i jezeli bedziecie naginac w przyszlym tyg chetnie sie spotkam, aczkolwiek forma iscie wakacyjno grilowa Wink
#8

na pewno będziemy naginać także zapraszamy Wink
w czwartek może jakiś obwodzik zrobimy z miejscowymi, Julo co ty na to? Wezmę też sprzęcik do rozpięć to się pobawimy Big Grin

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#9

Trafiłeś w 10 z obwodem, też chciałem zaproponować :-) .Machniemy rozgrzeweczke, potem technika 2-3 ćwiczenia i obwody.Daj propozycje ćwiczeń do obwodu do wieczora, to coś razem wypiszemy i jutro sprawniej pójdzie trening ; ).
Młody poziom i umiejętności nie mają znaczenia, liczą się chęci i dobra zabawa więc zapraszamy ; ).

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#10

Aż żałuję, że mnie z Wami nie było Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości