Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wakacje w Gdańsku : )
#21

Zobaczymy jak mój dojazd we wtorek-czwartek, ale jak tylko będzie okazja to na pewno przyjadę bo zawsze jestem chętny do nauki, a wiem że od Was, a szczególnie Rafała mogę się dużo nauczyć
#22

(2014-07-23, 21:41)julo1976 napisał(a):  Kello, nie daj się namawiać tylko przyjdź, najwyżej chwile szybciej skończysz.

Jacek, może uda się Tobie wyrwać na 2-3 dni do Gdańska.Zbiera sie fajna ekipa, bo dołączy do nas Czarek oraz
miejscowi.

Niewykluczone. Jeden temat w okolicy mi się właśnie wykluwa. Zobaczymy :-)
#23

Kolejny trening bardzo udany. Dziś zrobiliśmy sobie mały obwodzik chociaż lekko nie było. Trochę się przeliczyliśmy z kondycją Wink
Obwód wyglądał tak:
1. Ugięcia na kółkach szerokie
2. Wznosy nóg do drążka
3. Wznosy nóg w leżeniu przodem na niskich drążkach
4. Pompki w staniu na rękach z oparciem
5. Wyskoki z przysiadu
6. Podciąganie
Każda stacja 30 sekund, przerwy między stacjami minimalne, przerwy między obwodami ok 3 min.
Daliśmy radę tylko 3 rundy niestety...

Po otrząśnięciu się z szoku pobawiliśmy się w wagi i zwisy na kółkach.
Trochę techniki też było - Julo poprawił wymyk i zaczął zabawę z wspieraniem wychwytem i zamachami na poręczach.
Kolejny trening być może w sobotę.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#24

Dodam że Rafał przyniósł zabaweczke do rozpięć i miałem okazje wypróbować rzeczy dla mnie niemożliwej :-) ( czuje wewnętrzną dolną część klatki ).
Dzięki wspólnym treningom można dojść do ciekawych wniosków, jak i zasięgnąć techniki bo gimnastyka to nie tylko siła jak pisał Mrówek.
Na koniec treningu Rafał zaprezentował rewelacyjną wage tyłem za co wielkie gratulacje, a kolega miejscowy gdy usłyszał ile mamy lat zrobił wielkie oczy :-) .Wniosek : Zawsze warto trenować !

Kolejna droga krzyżowa w sobotę :-)

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#25

Zabaweczka nam trochę pomieszała szyki bo się regulacja zacięła i musieliśmy cisnąć na 3 poziomie trudności. Już ją odblokowałem w domu także w sobotę zaczniemy od poziomu 1 Wink
Może jakąś wideorelację zrobimy Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#26

(2014-07-24, 22:16)rafal napisał(a):  Kolejny trening bardzo udany. Dziś zrobiliśmy sobie mały obwodzik chociaż lekko nie było. Trochę się przeliczyliśmy z kondycją Wink
Obwód wyglądał tak:
1. Ugięcia na kółkach szerokie
2. Wznosy nóg do drążka
3. Wznosy nóg w leżeniu przodem na niskich drążkach
4. Pompki w staniu na rękach z oparciem
5. Wyskoki z przysiadu
6. Podciąganie
Każda stacja 30 sekund, przerwy między stacjami minimalne, przerwy między obwodami ok 3 min.
Daliśmy radę tylko 3 rundy niestety...

Po otrząśnięciu się z szoku pobawiliśmy się w wagi i zwisy na kółkach.
Trochę techniki też było - Julo poprawił wymyk i zaczął zabawę z wspieraniem wychwytem i zamachami na poręczach.
Kolejny trening być może w sobotę.
Moglbys jakies opisy albo fotki/yt do cwiczen 1 i 3 podac?
#27

Panowie, nakręciliście mnie. Szykuje mi się wyjazd do Gdańska. Postaram się go zrobić w przyszłym tygodniu. Będziemy w kontakcie.
#28

(2014-07-25, 11:50)Jugger napisał(a):  Moglbys jakies opisy albo fotki/yt do cwiczen 1 i 3 podac?

1. ugięcia szeroko:

3. wznosy nóg w leżeniu przodem (trzymasz jeden drążek a drugi pod biodrami) - mniej więcej coś takiego:

ale zamieniłbym to na wznosy tułowia z wykorzystaniem poręczy:

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#29

Panowie, dograłem temat i w poniedziałek jestem w Gdańsku. Jestem bardzo napalony na wspólny trening. Co Wy na to?
#30

tylko w poniedziałek czy zostajesz na dłużej?

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości