Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wakacje w Gdańsku : )
#11

(2014-07-23, 10:21)julo1976 napisał(a):  Trafiłeś w 10 z obwodem, też chciałem zaproponować :-)
Jakie obwodziki robiliscie?
#12

(2014-07-23, 13:27)Jugger napisał(a):  
(2014-07-23, 10:21)julo1976 napisał(a):  Trafiłeś w 10 z obwodem, też chciałem zaproponować :-)
Jakie obwodziki robiliscie?

chyba nie czytałeś poprzednich postów skoro pytasz... nie robiliśmy tylko zrobimy jutro.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#13

to prosze dajcie terminy tutaj na przyszly tydzien
powinienem byc, jezeli mam wziasc jakis sprzt - kolka, lina do wspinania
to tez dajcie znac
#14

sprzętu nigdy dość Smile
proponuję w przyszłym tygodniu wtorek i czwartek ewentualnie sobota jeszcze wchodzi w grę u mnie.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#15

jestem zainteresowany, podpowiedz tylko miejsce bo nie wiem gdzie to jest
sprzet spakuje
rozumiem ze godziny wieczorne
zabiore tez dzieciaki moze sie zmecza wrescie i zasna o 21:00 Wink
#16

(2014-07-23, 15:04)mlody1410 napisał(a):  jestem zainteresowany, podpowiedz tylko miejsce bo nie wiem gdzie to jest
sprzet spakuje
rozumiem ze godziny wieczorne
zabiore tez dzieciaki moze sie zmecza wrescie i zasna o 21:00 Wink

ok godziny 19
placyk jest tu https://goo.gl/maps/0AIId
nasze dzieciaki szalały tam przez 2h ale ciężko było zaciągnąć je do domu...

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#17

Bierz, bierz dzieciaki.Mój syn zadowolony wrócił jakby to on trening robił, i pytał kiedy znowu pójdziemy do movement parku :-) .W domu padł w kilka minut.
Wtorek-czwartek mi także odpowiada, więc kto ma odwagę i chęci niech przyjdzie.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#18

Szkoda że tak późno robicie treningi, bo wpadłbym przy okazji, ale 21.20 mam autobus ostatni więc musiałbym się zwijać jeszcze wcześniej, no ale może w następnym tygodniu bo jutro odpadam
#19

to jest bardzo blisko dworca (jakieś 10 min piechotą) więc spokojnie zdążysz na 21:20

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#20

Kello, nie daj się namawiać tylko przyjdź, najwyżej chwile szybciej skończysz.

Jacek, może uda się Tobie wyrwać na 2-3 dni do Gdańska.Zbiera sie fajna ekipa, bo dołączy do nas Czarek oraz
miejscowi.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości