Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wakacje w Gdańsku : )
#31

Niestety tylko. Po treningu będę musiał lecieć.
#32

Dla mnie świetna wiadomość Jacku :-) ! Skontaktuj się z Rafalem gdyż on pracuje, natomiast ja jestem gotowy i czekam na ustalony przez Was czas.
Dla większego podkręcenia po ustaleniu planu jutrzejszego treningu postaram się go tutaj napisać jeszcze dzisiaj ; )

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#33

Trening poniedziałkowy ustalony na godz 18. Kello, wpadasz też?

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#34

Tak! Widzimy się w poniedziałek.
#35

Mam jeszcze pytanie z czystej ciekawości. Jak wygląda park ćwiczeń na plaży w Jelitkowie? Wiem, że tam coś jest, więc jeśli Wam to niczego nie burzy a warunki nie są gorsze niż w movement parku, to można by się wykąpac po treningu Smile
#36

Nie wiem, nie byłem, nie widziałem. Jak dla mnie za duża publiczność Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#37

Też nie znam tego miejsca, a w movement parku jest spokój i można się skupić na treningu Wink

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#38

Ok. Wobec tego movement Smile
#39

gdzie i kiedy konkretnie?
#40

Dobra, napiszę to jeszcze raz - poniedziałek o 18 na movement park (ul. krosienka)

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości