Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dział Street Workout
#31

większość tutaj nie wyjdzie i tyle Wink

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#32

(2014-06-13, 09:09)mlody1410 napisał(a):  Ja uważam ze koledzy powinni dostosować sie do nas
My jesteśmy otwarci na rozmowę i rady
Należy podkreślam nie róbmy podziałów
Jeżeli komuś nasze rady nie bedą odpowiadały pójdzie dalej
Jeżeli ktos nastawia sie na rozwój to poczyta przemyśli i zdecyduje dalej co robic
Uważam rownież iż ten wątek został juz wy czerpany i należy go zamknąć by nie robic zamętu na forum Wink
Wydawało mi się, że jednym z naszych celów jest popularyzacja gimnastyki?
Jak zostanie utworzony dział dla takich ludzi, to prędzej, czy później, obserwując posty z całego forum, zainteresują się. Smile
#33

Jak założymy dział dla kobiet w ciąży to one rownież prędzej czy pozniej zaczną czytać, moze nawet zainteresują sie - ale za to bedą podziały
Obecny stan forum jest chyba najbardziej neutralny i jasny
Promujemy gimnastykę i nie zamykamy sie na innych, ale tez nie robimy podziałów miedzy jednych i drugich
#34

Debilne porównanie. Smile
SW ma się do gimnastyki tak jak perkusista samouk do absolwenta akademii muzycznej, coś tam ugra, ale z reguły nut nie umie czytać, teorii w ogóle nie zna, a technika i brzmienie kuleją, z tym, że w końcu trafia taki moment, że po 10 latach dochodzi do wniosku, że warto było się uczyć tych nut, bo dają wielkie możliwości i zaczyna się ich uczyć, pomimo, że cały czas mówił, że mu to się nie przyda. Potem się okazuje, że gdyby od razu się zajął tymi nutami, to dziś byłby dużo dalej. Smile
#35

Ja kiedyś powiedziałem: "Wyznajemy tę samą wiarę, ale inną religię". Chciałem, żeby było to forum stricte gimnastyczne. Za bardzo się już nie udzielam, bo kilku "nowych" robi tu chaos i pyta się o błahe rzeczy, które powinny lądować w offtopie. Myślę, że jak założymy dział, to będziemy jak mnisi ich nawracać na gim. Big Grin A nuż się jakiś przekona. Trochę to irytujące jak ludzie z SW pytają o napięcie ciała i po co obciągać palce, nie mieć banana. Na tym forum się obciąga i będzie obciągało... PalceTongue
#36

Panowie, nie chodzi o to by stworzyć dział w którym nie będzie się zwracać uwagi na technikę. Ponieważ jest to forum gimnastyczne to nawet w dziale sw byłby nacisk na technikę gimnastyczną. Według mnie chodzi o coś innego. Ludzie trenujący sw mają duże parcie na "skill" przy czym dla nich "skilem" będzie muscle up, bardziej zaawansowany dip, dragon flag itp. Dla gimnastyka będą to jedynie ćwiczenia służące do zbudowania siły. Ludzi z sw często nie inreresuje wielki rozwój tylko opanowanie paru tricków. Stąd pomysł na to, by stworzyć im dział dla takiej "uproszczonej" gimnastyki. A że apetyt rośnie w miarę jedzenia, to mamy nadzieję, że z czasem zainteresują się "prawdziwą" gimnastyką.
#37

W zasadzie jestem tu świeży i powinienem grzecznie zacząć od wymiany stosownych uprzejmości w odpowiednim dziale, co - niewątpliwie - uczynię bez zbędnej zwłoki, ale dzisiaj znalazłem informację, która wstrząsnęła mną do kości.
Słyszeliście może już tę historię: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001272011460 ?
Z całych sił trzymajmy kciuki za szybki i pełny powrót Łukasza do całkowitej sprawności!
Ale może warto docierać do kolegów SW również z tym prostym przekazem, że jedynym sposobem minimalizacji ryzyka jest trening pod okiem profesjonalisty?!?
Zgaduję, że większość amatorów SW wybrała tę dyscyplinę, bo... nie miała wyboru.
#38

zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego priorytetem działalności gimnastyków.pl jest otwieranie sal gimnastycznych i treningi pod okiem trenera, jak również kształcenie kadry trenerskiej, która pomoże w realizacji celów każdego, kto się zwróci o pomoc. W tym celu zostało uruchomione to forum

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#39

(2014-06-16, 22:28)toowee napisał(a):  W zasadzie jestem tu świeży i powinienem grzecznie zacząć od wymiany stosownych uprzejmości w odpowiednim dziale, co - niewątpliwie - uczynię bez zbędnej zwłoki, ale dzisiaj znalazłem informację, która wstrząsnęła mną do kości.
Słyszeliście może już tę historię: https://www.facebook.com/profile.php?id=100001272011460 ?
Z całych sił trzymajmy kciuki za szybki i pełny powrót Łukasza do całkowitej sprawności!
Ale może warto docierać do kolegów SW również z tym prostym przekazem, że jedynym sposobem minimalizacji ryzyka jest trening pod okiem profesjonalisty?!?
Zgaduję, że większość amatorów SW wybrała tę dyscyplinę, bo... nie miała wyboru.

Tak. Znam tą historię i bardzo mi żal Łukasza, zwłaszcza, że znam go osobiście i bardzo mi się podobał kierunek w jakim się rozwijał. Był wszechstronny i pełen pasji. Niestety Mrówek dawno przewidywał takie zakończenie patrząc na błędy techniczne w wykonaniu olbrzyma. W gimnastyce przy wykonaniu takich elementów asystuje trener. Raz że asekuruje, dwa, nie dopuści do wykonania elementu jeśli ćwiczący nie opanował techniki. W street wokout pogoń "za skilem" jest tak wielka, że czasem staje się to po prostu niebezpieczne.
#40

Skrajna nieodpowiedzialność.
Wątek zamknięty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości