Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dział Street Workout
#21

(2014-06-12, 09:50)rafal napisał(a):  Nie rozumiem czemu entuzjasta SW nie może zapytać np o wagę przodem czy tyłem w odpowiednim dziale który już istnieje jak było do tej pory? Dlaczego parkourowiec czy freerunner nie może zapytać o naukę salta w dziale "Plansza"?
O opinie odnośnie planu treningowego w dziale "nasze plany treningowe" itd
Po co wprowadzać dodatkowe podziały skoro teoretycznie wszyscy tu jesteśmy dla treningu gimnastycznego tylko że każdy ma inne cele?
Rafał - może. Problem jest taki, że nie zada bo większość ludzi omija gimnastykę szerokim łukiem myśląc "to wymiatacze, nie będę się ośmieszał" (czy coś w tym stylu) albo nie przyjdzie mu do głowy, że można tu zapytać.
Twoje argumenty są sensowne ale jeśli chcemy spopularyzować gimnastykę to trzeba wyjść do ludzi i jakoś ich zachęcić.
Ja bym jednak otworzył tak dział na próbę.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#22

jestem za otwarciem działu - co wam szkodzi, albo stanie się popularny albo zginie śmiercią naturalną
#23

Ja też jestem za otwarciem, bo potem tu wchodzą użytkownicy i opowiadają teorie streetworkoutowców. Potem jeszcze wchodzi Newcio i krzyczy, że to niegimnastyczne, a tu mamy gadać o gimnastyce i się robi chaos. Big Grin
#24

Rafał ma racje
Bedzie powielanie tematów
Lub teksty w stylu było tam i tam poczytaj sobie
Ktos kto trenuje SW raczej wie czego szuka i znajdzie to
I nieważne ze bedzie napisane gimnastycy Smile
#25

Jestem tego samego zdania co Rafał, co będziemy pisali że tutaj w tej wersji nie obciągamy paluchów bo ćwiczymy na placu i dla siebieSmile??Tutaj nie ma osobnej wiedzy, a jest sposób wykonania który każdy z nas sam sobie narzuca.Nikt się nie zamyka we własnym gronie, bo gdyby doszło do treningu to gimnastycy jak i SW wspólnie dobrze by się bawili .

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#26

(2014-06-12, 09:50)rafal napisał(a):  Nie rozumiem czemu entuzjasta SW nie może zapytać np o wagę przodem czy tyłem w odpowiednim dziale który już istnieje jak było do tej pory? Dlaczego parkourowiec czy freerunner nie może zapytać o naukę salta w dziale "Plansza"?
O opinie odnośnie planu treningowego w dziale "nasze plany treningowe" itd
Po co wprowadzać dodatkowe podziały skoro teoretycznie wszyscy tu jesteśmy dla treningu gimnastycznego tylko że każdy ma inne cele?

na pewno nie zapyta bo sam wie lepiej, coś na ten temat wiem, sam się wywodzę ze środowiska Parkour

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#27

Newcio
Skoro nie zapyta bo wie lepiej to juz jego problem i zmartwienie
A tworzenie sztucznych podziałów jest bez sensu
Pozatym nie raz osoby z SW zadawaly pytania bez większych problemów
Zachwile bedzie trzeba tworzyć dział dla szkut walki, kobiet z dziećmi ......
Nie tworzmy podziałów bo wyjdzie nam to bokiem
#28

ja mówię o środowisku Parkour, trochę batalii toczyłem i jedno wiem, że niektórzy po prostu muszą dojrzeć zamiast patrzeć na czubek swojego nosa, bo robię 20 kombinacji jednego salta na mieście

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#29

Zadają pytania, dostają odpowiedzi, z którymi się nie zgadzają i i tak robią po swojemu, więc jak mają tak pierniczyć, to niech robią to w specjalnie wydzielonym miejscu. ;D
#30

Ja uważam ze koledzy powinni dostosować sie do nas
My jesteśmy otwarci na rozmowę i rady
Należy podkreślam nie róbmy podziałów
Jeżeli komuś nasze rady nie bedą odpowiadały pójdzie dalej
Jeżeli ktos nastawia sie na rozwój to poczyta przemyśli i zdecyduje dalej co robic
Uważam rownież iż ten wątek został juz wy czerpany i należy go zamknąć by nie robic zamętu na forum Wink
Wątek zamknięty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości