Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Podpór na kółkach
#1

#2

Chudini, bardzo fajnie. Postaraj się jeszcze bardziej spiąć nogi i wysunąć je do przodu żeby bardziej spiąć brzuch. Wersja trudniejsza to nie dotykać przedramionami kółek ani taśm.
#3

Próbowałem wysunąć bardziej miednicę do przodu, a nogi jak najmniej, ale aby brzuch był jak najbardziej spięty.
#4

W takim ułożeniu napinasz lędźwie, nie brzuch.
#5

Zaliczone
#6

Jacku w hollow body napinasz lędźwie czy brzuch? Pozycja miednicy jest taka sama, może i mógłbym dać bardziej do przodu nogi, ale chcę to robić z jak najniżej, to samo w hollow na podłodze jest, nie sztuka zrobić z kątem 90 stopni, sztuka jest z nogami ledwo nad podłogą, ale dzięki za odpowiedź.
#7

Bartek, jak pisałem podpór bardzo ładny. Czepiam się szczegółów bo o to prosiłeś. Nie mówię, żebyś wysunął nogi pod kątem 90 stopni bo to byłaby poziomkaWink Ale by wysunąć je lekkoSmile
#8

Chudini jest zaliczone, Zahir się nie zna ! Big Grin
#9

(po kilku tygodniach przerwy mialem wczoraj lekki rozruch, niestey lokiec troche pobolewa, ale nie o tym). m.in. robilem te pozycje. i... trudno nie dotykac tasm, czy kolek - jakos tak samo, naturalnie sie lekko dotyka przedramionami. wydaje mi sie, ze sily mi do tego raczej nie brakuje.

kp
#10

(2014-06-12, 07:07)Mrowek napisał(a):  Chudini jest zaliczone, Zahir się nie zna ! Big Grin

Ale za to jestem przystojniejszy od Ciebie Big Grin

(2014-06-12, 10:04)Kubus Puchatek napisał(a):  (po kilku tygodniach przerwy mialem wczoraj lekki rozruch, niestey lokiec troche pobolewa, ale nie o tym). m.in. robilem te pozycje. i... trudno nie dotykac tasm, czy kolek - jakos tak samo, naturalnie sie lekko dotyka przedramionami. wydaje mi sie, ze sily mi do tego raczej nie brakuje.

kp

Pewnie że trudno nie dotykać. W dodatku w układzie będzie się dotykać zawsze. Ale jeśli chcemy użyć podporu jako ćwiczenia, to wersja bez dotykania taśm będzie najtrudniejszą.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości