Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moje 10s handstand
#1

Witam
Udało mi się dojść 10s free hs, po długim okresie.Bardzo pomógł mi rafal więc go pozdrawiam.
Daje link to filmu
Filmik nie został obrócony bo yt sobie skraca go i nie widać całej sylwetki.
Co muszę poprawić wiem że głowa jest nie tak, palce muszą być podciągnięte, nogi w jednej lini, co jeszcze muszę zrobić aby poprawić sylwetkę.
#2

prywatny filmik
#3

Mój błąd wybacz tera powinno być ok daje jeszcze raz link
http://www.youtube.com/watch?v=9Siss61N_E0
#4

schowaj trochę głowę, złącz stopy a przede wszystkim napnij mięśnie brzucha, pośladków i nóg bo całe ciało ci lata w różne strony. wciągnij trochę klatę i odpychaj mocno podłogę.
Jeżeli się mylę to niech jakiś instruktor mnie poprawi.
Ogólnie jest całkiem nieźle Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

Właśnie lepiej mi wychodzi stanie jak mam mięśnie rozluźnione nie wiem czemu Smile
#6

Podejdź bliżej ściany, sylwetka bardzo fajna, niestety kark mnie boli od skręcania głowy w bok Smile.
Lekkie wygięcie w lędźwiach, troszkę stopy rozłączone, jak pisał Rafał zepnij całe ciało wtedy przestaniesz latać we wszystkie strony. Polecam tutaj ćwiczenie pozycji gimnastycznej (hollow body) w leżeniu przodem i tyłem na ziemi z rękami wyprostowanymi w górę a później przenieść cały ruch pod ścianę (opierając się cały czas o nią) po czym stopniowo się "odlepiać".
#7

Dziś udało mi się utrzymać ponad 15s ,(jeszcze nie wiem jak ale udało się)
i chciałbym powoli odejść od ściany, co polecacie jaką metodą wprowadzać się do hs,
czy jeszcze jednak stać przy ścianie aż opanuje do perfekcji hs?
#8

stawaj kawałek od ściany dla bezpieczeństwa, ale przy wejściu do stania staraj się ze ściany nie korzystać. wejście do stania standardowe jak na tym filmiku.
przy ścianie stawaj też, najlepiej brzuchem do ściany.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#9

Ułóż trening tak aby priorytetem było stanie pod ściana a odchodzenie od niej stanowiło dodatek żebyś rozwijał element Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości