Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje luty "Pompujemy"!!!



Podporu nie wstawiam, bo mam nadal problemy ze skręconą niedawno kostką i nie jestem w stanie wygiąć jej tak żeby postawić na ziemi w podporze jednocześnie i piety i palce.

Nie lubię izometrii...


przepraszam za brak kartki z nickiem.

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
Video 

Filmik z moich zmagańWink Bardzo proszę o ocenę.

Jest kartka i próba nr2, pzdr ALL

Popraw Tunias link, żeby telewizorek był na forum. Wink

Na pierwszy rzut Infinity, który woli gdzieś tam imprezować niż wstawić filmiki i wypić kawę z przyjaciółmi Big Grin ale co tam, wstawiam Big Grin



Teraz Ja Smile



Siła!

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile

Czas na Martii Big Grin

Filmiki się wrzucają, może ktoś mi wybaczy Big Grin... nagrane po obiedzie, ale potem jeszcze biegałem, przysiady, pole dance, martwy, biegałem, zgubiłem się, pomagałem damie w tarapatach z samochodem, zgubiłem się, pożyczyłem mikser i trochę późno mi się wróciło Big Grin....

-nie jestem na pewno masterem tego ćwiczenia, ale z faktu, że robię dużo skłonów i wariacji przysiadów to okazało się ono akurat czymś, czego potrzebuje. Nawet robiąc dużo wariacji mostków nie nauczyłem się tak spinać wewnętrznych mięśni ud. To jest coś, co na pewno będę ćwiczył dalej. Chyba sobie poprzestawiam trening siłowy, więcej ćwiczeń z wielowymiarowym ruchem, w które wrzucę przejścia przez pozycje statyczne, ale zamiast robić ich trzymania pomiędzy ćwiczeniami w ruchu, to na sam koniec wrzucę dłuższe trzymania podstawowych sylwetek gimnastycznych.
To jest coś, od czego na pewno mogę wiele skorzystać.

-zaś tu stricte nie mam formy i tyle Smile... ale też przed pompkami kręciłem przejścia TP-HeS.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości