Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje luty "Pompujemy"!!!

(2014-02-28, 11:59)Stary Człowiek i Może napisał(a):  Czy moja, wczorajsza poprawka jest tak beznadziejna, że nie warta oceny ?

Przepraszamza przeoczenie.Smile Zaliczam na 48 pkt. Wyeliminowałem powtórzenia w niepełnym zakresie ruchu lub bez pełnego wyprostu.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom. Oficjalnie zamykam lutowe Konfrontacje. Reszta ocen i oficjalne wyniki wieczorem Smile

Szkoda ,że ten m-c taki krótki,być może w zależności od ćwiczeń spróbuję w przyszłym m-cu.
Moje możliwości niestety są trochę ograniczone przez to moje kontuzjowane kolano,ale widzę,że ilość osób mocno wzrasta-szkoda,że prawie tylko panowieSmile

Chudini podpór 177 pkt. próba 10 nie zaliczona, bo zbyt nisko opuściłeś biodra.

Tunias, podpór 97pkt., pompki 39pkt. ostatnia próba nie zaliczona, zbyt nisko biodraSad

Orpuwupetup, pompki nie zaliczone ze względu na brak sylwetki (nie zaokrąglone plecy)

Stary człowiek i może podpór nie zaliczony, ze względu na zgięte nogi w kolanach i zbyt nisko biodra. Nie mniej jednak doceniam fakt, że choć nie lubisz izometrii, to spróbowałeśSmile

Radek Kardas 86, pompki 51pkt, podpór74. To były niewątpliwie najładniejsze pompki w tych Konfrontacjach, gratuluję Smile

Krzysiek 20 ino, pompki 11pkt.

Infiniti, podpór 80pkt, pompki nie zaliczone, brak zaokrąglonych pleców i zbyt wysoko tyłek.

Dudo, podpór 200 pkt., pompki nie zaliczone ze względu na brak widoczności całej sylwetki (nie widziałem stóp i nie wiem, czy nie opierałeś ich o mebleSad)

Martii, podpór 30pkt.

Tullar, przysłowie mówi, że lepiej późno niż wcale, nie mniej jednak przekroczyłeś czas regulaminowy i choć pięknie się usprawiedliwiłeś to zasady są twarde i próby nie zaliczam.

Ups, wprawdzie obiecałem podać dziś wieczorem wyniki ale ilość materiału mnie przerosła. Jestem na wyjeździe i mam kiepski internet, więc nie dam rady dziś wszystkiego podsumować a chce zrobić to dobrze. Tak więc wyniki jutro wieczoremSmile

zaliczone, nie zaliczone... mogłeś chociaż ocenić Tongue Big Grin

(2014-03-02, 05:02)Tullar napisał(a):  zaliczone, nie zaliczone... mogłeś chociaż ocenić Tongue Big Grin

Proszę bardzoPodpór zaliczyłbym na 98 pkt a pompki na 2pkt. w pozostałych powtórzeniach zbyt wysoko był tyłek Smile

A więc czas na oficjalne podsumowanie:

I miejsce z wynikiem 227pkt (200 podpór, 27 pompki) zajmuje Dudo Smile
II miejsce z punktacją 196pkt (196 podpór, 19 pompki), Chudini
III miejsce 145 pkt (118 podpór, 27 pompki) Mako 52

Bardzo blisko strefy medalowej byli:

Tunias z wynikiem 136 pkt

Radek Kardas 86 - 125 pkt

Zdobywców 3 pierwszych miejsc bardzo proszę o przesłanie prywatnej wiadomości z danymi osobowymi, adresem i numerem telefonu do sponsora nagród firmy MT Idea.

W tych Konfrontacjach pojawiło się kilku nowych, wspaniale zapowiadających się zawodników: Stary człowiek i może, Radek Kardas 86, Natalia, Tunias. Bardzo liczę na Wasz udział w przyszłych Konfrontacjach, możecie w nich sporo "namieszać".

Serdecznie dziękuję Wszystkim którzy wzięli udział w Konkursie. Prawdziwi zwycięzcy pozostają w cieniu. Wiem, że wielu z Was nie zajęło miejsc na podium ale dokonaliście najważniejszego: pokonania własnych słabości i ograniczeń. Dla Krzyśkaino start w tym konkursie, był przełamaniem strachu po kontuzji. Poza tym, wszyscy którzy spróbowali mogli doszlifować technikę.

Jeszcze raz serdecznie wszystkim Wam dziękuję i do zobaczenia w następnych Konfrontacjach Smile
Big Grin 

Gratulacje dla zwyciezców!,
a nie ma niespodzianki za 4 miejsce?Smile Tongue

Teraz kontuzje nogi. Ła, ale ten czas leci. Gratulacje!

(2014-03-02, 22:52)Tunias napisał(a):  Gratulacje dla zwyciezców!,
a nie ma niespodzianki za 4 miejsce?Smile Tongue

Mogła by być ale nie było by to dydaktyczne. Pokazałeś się jako niezły zawodnik i wiele możesz osiągnąć w kolejnym konkursie. Nie chciałbym Cię teraz obdarować "kiełbasą" i odebrać motywację. Wierzę, że jak powalczysz, możesz stanąć na podium. Więc walcz a nie zadowalaj się nagrodą pocieszenia Smile

Przepraszam Zahir, że się wtrącam, ale moim zdaniem sposób klasyfikacji ogólnej stoi w racjonalnej sprzeczności z zasadami ujętymi a Twoim pierwszym poście
cytat:
" 2.Najlepsze wyniki uzyskane przez zawodników w poszczególnych konkurencjach zostają zsumowane, a suma punktów decyduje o zajętym miejscu.

1 Miejsce - 10pkt
2 Miejsce - 9pkt
[...] 9 miejsce - 1pkt

Przykład: 3 Miejsce - 8 pkt + 5 miejsce - 6 pkt = 14 pkt suma punktów z konkurencji, daje miejsce w ogólnej klasyfikacji."

I te zasady wydają się logiczne bo przecież sumowanie sekund i powtórzeń w róznych ćwiczeniach nie jest miarodajne. Zresztą z tego co widzę taka zasada była stosowana w poprzednich konfrontacjach...(?)
Pozdrawiam

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot

Słusznie zauważyłeś Stary Człowieku Smile
brawo za czujność

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości