Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

wygłupy na koniec treningu :D
#1

Taką pierdółkę sobie zacząłem rozkminiać Smile, jak już skończyły się siły po treningu:

#2

dobrze kombinujesz, zrób podobnie ale o prostych ramionach na podłożu, połóż się na skrzyni, biodro z lędźwiami poza skrzynię i wtedy nogi i biodro podnieś tak by leżeć górną częścią pleców na skrzyni, a nogi i biodro pracując doskonaląc pozycję manny. Można też przytrzymać
#3

Heh, zaleta regulowanej wysokości skrzyni Smile. Miałem problem, żeby znaleźć miejsce, gdzie mógłbym to robić stabilnie z prostymi rękoma.

Anywho, przenoszenie nóg na boki w tej pozycji, to też fajne ćwiczenie.
#4

Staraj się Tullar położyć nogi obok uszu Smile wtedy będzie jeszcze większa "zabawa" Big Grin
#5

No teraz był "wygłup", nie próbowałem się skompresować na maksa - ale zastanawiałem się, czy by się dało obrócić i położyć nogi na ziemi z tyłu Big Grin.
#6

Ido Portal na swoim funpage'u prezentował coś takiego
[Obrazek: 1000131_556228281085823_662065570_n.jpg]
#7

No, choć to wciąż jest łatwiejsze od tego, co proponuje Newcio (o ile sobie dobrze wyobrażam), bo jeśli podpierasz się górną częścią pleców, to stale ci się wydaje, że się przewrócisz do tyłu - trzeba dużo intensywniej pracować. Jak będę miał trochę siły, to spróbuje to gdzieś zaaranżować Smile.
#8

w Mannie musisz mocno pracować brzuchem na maksymalnym napięciu mięśniowym ( izotoniczny skurcz ), więc dając podpór na górnej części pleców i pracując nogami opuszczając je i z powrotem doprowadzając do pozycji Manny, dajemy silny bodziec na brzuch. Do tego rozciągnięcie w barkach i silny naramienny ( izometryczne napięcie ) + najszerszy ( utrzymanie sylwetki w poziomie - izometryczny )


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości