Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

cos nowego
#1

No, a więc.. Ćwicze już 9 miesięcy SW, wcześniej rok siłowni, a teraz chciałbym zasmakowac gimnastyki. Wcześniej mój trening wykonywalem w postaci rutyn - cyklow, który sam układałem. Przykładowy trening: 10x pull up, 15x pompki na poreczy, 10xdiamond push up, 10xchin up, 15x dips, 5xHSPU. Codziennie wykonuje inny trening. Ćwicze codziennie, często 2x w tygodniu, rano jak wstane ćwicze pozycję statyczne i jakiś luźny trening, niektórzy mogą mnie wsiąść za wariata ale ćwicząc tak czuje się świetnie, szybko się regeneruje, a co najważniejsze widzę progress(niestety głównie w wyglądzie). Ale właśnie.. Patrząc na te forum widzę, że wasz trening wygląda całkiem inaczej. Mało powtórzen i całkiem inne zasady treningu. Ciężko będzie mi się przestawić, jednak myślę że podołam Wink! Moim celem jest osiągnięcie jak największego progressu we fladze i FL, ale również rozwinięcie jak największej siły. Mógłby mi ktoś pomoc w ułożeniu planu na priv, bądź tutaj? Jestem w gimnastyce kompletnie zielony, a chciałen jej spróbować.

Pozdro Smile
#2

Nasz trening wcale nie jest nisko powtórzeniowy. Na forum jest sporo wątków poświęconych konstruowaniu planu. Ważne, by trening zawierał solidną rozgrzewkę, oraz różne rodzaje stymulacji mięśni (ćwiczenia koncentryczne, izometryczne, izotoniczne) , równie istotne jest, by nie skupiać się tylko na sile ale również koordynacji ruchowej, równowadze, elementach akrobatycznych itp.

Poczytaj wątki podrzucone przdz Krzycha w przywitaniu, napisz coś a my skorygujemy.
#3

Robi się szefie Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości