Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: cos nowego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No, a więc.. Ćwicze już 9 miesięcy SW, wcześniej rok siłowni, a teraz chciałbym zasmakowac gimnastyki. Wcześniej mój trening wykonywalem w postaci rutyn - cyklow, który sam układałem. Przykładowy trening: 10x pull up, 15x pompki na poreczy, 10xdiamond push up, 10xchin up, 15x dips, 5xHSPU. Codziennie wykonuje inny trening. Ćwicze codziennie, często 2x w tygodniu, rano jak wstane ćwicze pozycję statyczne i jakiś luźny trening, niektórzy mogą mnie wsiąść za wariata ale ćwicząc tak czuje się świetnie, szybko się regeneruje, a co najważniejsze widzę progress(niestety głównie w wyglądzie). Ale właśnie.. Patrząc na te forum widzę, że wasz trening wygląda całkiem inaczej. Mało powtórzen i całkiem inne zasady treningu. Ciężko będzie mi się przestawić, jednak myślę że podołam Wink! Moim celem jest osiągnięcie jak największego progressu we fladze i FL, ale również rozwinięcie jak największej siły. Mógłby mi ktoś pomoc w ułożeniu planu na priv, bądź tutaj? Jestem w gimnastyce kompletnie zielony, a chciałen jej spróbować.

Pozdro Smile
Nasz trening wcale nie jest nisko powtórzeniowy. Na forum jest sporo wątków poświęconych konstruowaniu planu. Ważne, by trening zawierał solidną rozgrzewkę, oraz różne rodzaje stymulacji mięśni (ćwiczenia koncentryczne, izometryczne, izotoniczne) , równie istotne jest, by nie skupiać się tylko na sile ale również koordynacji ruchowej, równowadze, elementach akrobatycznych itp.

Poczytaj wątki podrzucone przdz Krzycha w przywitaniu, napisz coś a my skorygujemy.
Robi się szefie Smile