Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kontuzja - Doradźcie, jeśli chodzi o jak najlepszą regenerację.
#11

Pewnie. Zero obciążenia będę stosował - mam nauczkę. No chyba, że jak będziemy filmik kręcić, to mógłbym coś pokazać, a tak jeśli chodzi o mój trening, to będzie bez obciążeń. Ghost, też tak miałaś, że podczas regeneracji czułaś bardziej tę kontuzję tzn. pulsowania w tym obszarze lub niewielkie bóle/ćmienia ?
#12

(2014-02-16, 22:37)frantic napisał(a):  Pewnie. Zero obciążenia będę stosował - mam nauczkę. No chyba, że jak będziemy filmik kręcić, to mógłbym coś pokazać, a tak jeśli chodzi o mój trening, to będzie bez obciążeń. Ghost, też tak miałaś, że podczas regeneracji czułaś bardziej tę kontuzję tzn. pulsowania w tym obszarze lub niewielkie bóle/ćmienia ?

cały czas jeszcze czuję , Ja co prawda miałam kontuzję kolana, ale podczas leczenia cały czas ból był tępy i tak jak mówisz ćmiący, to jest deprymujące, ale trzeba to niestety przeczekać.
Są dni lepsze i gorsze , ale rehabilitacja stoi już na bardzo dobrym poziomie, możesz niezależnie od ćwiczeń. trochę na ten temat poczytać to Ci czas szybciej zejdzie...
#13

Czyli to jest normalne, że jak kontuzja się leczy to odpowiada bólem/ćmieniem ? Nigdy nie miałem kontuzji takich. Teraz się zsumowało wszystko.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości