Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje luty "Pompujemy"!!!

(2014-02-25, 13:16)ghost napisał(a):  chyba zacznę tak , jak Rafał- a koledzy to gdzie kartki pogubili z nickami???

wypraszam sobie, nigdy się nie czepiam tak błahych spraw (zresztą uważam, że karteczki i przedstawianie się są zbędne dla stałych bywalców)

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer

(2014-02-25, 20:00)rafal napisał(a):  
(2014-02-25, 13:16)ghost napisał(a):  chyba zacznę tak , jak Rafał- a koledzy to gdzie kartki pogubili z nickami???

wypraszam sobie, nigdy się nie czepiam tak błahych spraw (zresztą uważam, że karteczki i przedstawianie się są zbędne dla stałych bywalców)

Uderz w stół ,nożyce się odezwąTongue,ale mnie zbutowałeśSmile

Rafał, zgadzam się z Tobą. Ale jeśli nie będą obowiązkowe, to zaraz rozpocznie się dyskusja, kto jest stałym bywalcem a kto jeszcze nie. A tak, sprawa jest prostaSmile

(2014-02-25, 21:38)zahir napisał(a):  Rafał, zgadzam się z Tobą. Ale jeśli nie będą obowiązkowe, to zaraz rozpocznie się dyskusja, kto jest stałym bywalcem a kto jeszcze nie. A tak, sprawa jest prostaSmile

Ktoś chyba przede mną też coś mówił o karteczkach,to czemu Ja oberwałam,Huh

Ghost, nie oberwałaś. droczę się z Tobą, bo kto się lubi, ten się czubi Smile

Chudini, podpór 117pkt. Stwierdzam, że technicznie robisz najładniejszy podpór w tych KonfrontacjachSmile

Ok,okBig Grin

Wrzucam i jestem ciekawy oceny technicznej. Podpór był dla mnie mega ciężki Smile Nigdy dotąd nie robiłem go z wyżej ustawionymi biodrami.


Emil pompki zaliczam 21 pkt. W pozostałych nie było pełnego wyprostu ramion i zaokrąglenia pleców.

Emil, podpór 59pkt. Nie jest źle, choć gdybyś podciągnął o pół kroczka stopy, biodra poszły by jeszcze trochę do góry Smile

Podpór, druga próba:



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości