Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co myślicie o crossficie?
#71

No dobra chłopaki kto pierwszy wrzuci 15 podciągnięć techniką butterfly w tym wątku wygrywa koszulkę Smile

Przejdźmy od słów do czynów !
#72

Oglądnąłem ten butterfly pullups i mam jedną konkluzje.
Nie było mnie troche na forum z racji innych prac, natomiast widzę, że nie idzie to w prawidłowym kierunku.
BTW. filmu, koleś powinien dostać jakąś nagrodę na komplikowanie zupełnie prostego ćwiczenia, proponuje nagrodę Ministra Finansów RP, ten też jest niespełna rozumu wiec adekwatnie.
Wyjaśniając, takie machanie niczemu nie służy, a już tym bardziej sile. Zamach na drążku, jak już ktoś chce, robi się trochę inaczej, natomiast podciąganie należy zostawić takie jakim jest, bo jest po prostu doskonałe (mówię o gimnastycznym). Wszystkie inne pomysły mają za zadanie chyba podnieść tylko liczbę, która jest dobra albo kluczowa w rozmowach na przerwie w szkole.
#73

(2014-08-13, 23:08)Adam.Kalman napisał(a):  Oglądnąłem ten butterfly pullups i mam jedną konkluzje.
Nie było mnie troche na forum z racji innych prac, natomiast widzę, że nie idzie to w prawidłowym kierunku.

Adam, luz. To dział Offtopic. Choć może raczej powinniśmy go przenieść do Humor Smile

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#74

masz racje - zamachowej.
pozdrawiam
kp
#75

http://video.anyfiles.pl/Butterfly+pull+...deo/114811 źle to robie i na szybko bez sił po treningu ale nikt nie wrzuca to zaatakuje ; p
#76

Ekspertem nie jestem Big Grin ale wydaje mi się ,że nie do końca tak to wygląda.
#77

Mrówek, według mnie kolega czillaut zrobił lepiej niż na tamtym filmiku, więc nie kombinuj tylko dawaj mu obiecaną koszulkę Smile
#78

To nie chodzi o wywyższanie techniki tylko wykonać ćwiczenie daną techniką !
#79

Nie widziałem nawet tamtego filmiku ;D Sugerowałem się tym http://www.youtube.com/watch?v=UabNwmk0oUM
Dziwny ten ruch strasznie, wiem że u mnie to średnio wygląda. No i ramiona nie wyprostowane, ale w końcu to crossift Big Grin
#80

(2014-08-14, 17:10)Mrowek napisał(a):  To nie chodzi o wywyższanie techniki tylko wykonać ćwiczenie daną techniką !

Mrówek, żałujesz koszulki :p


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości