Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Przjście w tył
#11

(2013-12-13, 23:06)Mrowek napisał(a):  Całość tego przejścia w tył polega na tym ,że wykonuje się je w pozycji stojąc na równoważni, więc nie wystarczy tam tylko gibkość, wymagana jest napięcie całego ciała i pełna kontrola aby zmieścić się na przyrządzie.

A ja myślałem, że osoba zakładająca ten wątek po prostu chce się tego nauczyć.
#12

Ja wychodzę z założenia ,że najważniejsze są podstawy a reszta pójdzie gładko Smile. Ale oczywiście masz rację jeśli ktoś chce po prostu wykonać ten element to całkowicie wystarczy mostek który przedstawiłeś w filmiku.

Odnośnie samych mostków to u mnie dziewczynki trzymają taki mostek na przedramionach i wykonują trucht nogami Smile.
#13

(2013-12-13, 23:22)Mrowek napisał(a):  Ja wychodzę z założenia ,że najważniejsze są podstawy a reszta pójdzie gładko Smile. Ale oczywiście masz rację jeśli ktoś chce po prostu wykonać ten element to całkowicie wystarczy mostek który przedstawiłeś w filmiku.

Odnośnie samych mostków to u mnie dziewczynki trzymają taki mostek na przedramionach i wykonują trucht nogami Smile.

Sam wiesz, że jeśli ktoś jest młody to rozciąganie przychodzi bardzo łatwo, bo wtedy mięśnie jeszcze nie są rozwinięte i można je rozciągać o wiele dłużej itp. A więc małym dzieciom to problemu nie robi. Ja bym musiał się porządnie rozgrzać najpierw i jakoś też by poszło, ale aż do tego stopnia mi to nie potrzebne i i tak jeszcze muszę nad techniką popracować samego mostka jak i wstawania, bo wstać płynnie to jest sztuka nie wybijając się rękoma.
"Zawsze jest miejsce na po postęp."
#14

Bardzo dziękuje wszystkim za pomoc, na pewno bardzo mi to pomoże w treningu i mam nadzieje że mi się uda osiągnąć swój cel , jak na razie idzie mi coraz lepiej i oby tak dalej
Pozdrawiam wszystkich Heart
#15

żeby jeszcze bardziej zobrazować to o czym pisaliśmy z Mrówkiem - poniżej tutorial zawierający ćwiczenia, które zostały zaproponowane:


"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#16

Właśnie te ćwiczenia staram się wykonywać i próbuje mostka ze stania przy ścianie, chociaż mój mostek jeszcze nie jest idealny i do tego czasem mam stracha żeby opuścić się w dół po ścianie ale jest coraz lepiej Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości