Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fragment książki Luko.
#1

Dlatego nie widujemy go u nas na forum. Gdyż zajęty jest pisaniem książki. http://www.sendspace.com/file/d8v0q1

Pozycja dla każdego.
#2

No to na pewno będzie bestseller Smile
#3

Nie wiem, przekonamy się. Na forum KP ma bardzo dobre recenzje od nowych użytkowników. Z przyjemnością kupię.
#4

O czym ma byc ta ksiazka?

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#5

Kolejna osoba chce uczyć innych jak żyć Wink
#6

Czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl Pawle? Jest opis na kp.

Niektórzy z was wiedzieli że pracuje w pocie czoła nad książką. Pisanie książki i zebranie całego materiału w jeden prosty i jasny system prowadzący od kompletnego zera do superbohatera jest na prawdę cholernie trudną rzeczą.
Tutaj macie darmowy fragment jednego z rozdziałów. Jest to niezwykle mocny i filozoficzny tekst. I jestem w 100% pewien że każdy wyniesie coś z niego.
Więcej szczegółów i detali na temat książki, wkrótce. Oczekujcie że będzie to coś czego jeszcze w tym kraju nie było. Oficjalnie chciałbym także się pochwalić że jestem w fazie przygotowywania mojego osobistego bloga i oraz dopinam pewne detale dotyczące seminarium "Od zera do superbohatera" na które chcę ściągnąć chłopaków z Original Strength.

get StrongFirst!
#7

(2013-12-10, 19:37)krzysiek20ino napisał(a):  Czy mógłbyś rozwinąć swoją myśl Pawle? Jest opis na kp.

Niektórzy z was wiedzieli że pracuje w pocie czoła nad książką. Pisanie książki i zebranie całego materiału w jeden prosty i jasny system prowadzący od kompletnego zera do superbohatera jest na prawdę cholernie trudną rzeczą.
Tutaj macie darmowy fragment jednego z rozdziałów. Jest to niezwykle mocny i filozoficzny tekst. I jestem w 100% pewien że każdy wyniesie coś z niego.
Więcej szczegółów i detali na temat książki, wkrótce. Oczekujcie że będzie to coś czego jeszcze w tym kraju nie było. Oficjalnie chciałbym także się pochwalić że jestem w fazie przygotowywania mojego osobistego bloga i oraz dopinam pewne detale dotyczące seminarium "Od zera do superbohatera" na które chcę ściągnąć chłopaków z Original Strength.

get StrongFirst!

Cały Luko, skromny jak zawszeBig Grin
#8

Skromnosc to podstawa Big Grin

Super. Ale odnosze niejasne wrazenie, ze spora czesc wiedzy z tej ksiazki mam juz na polkach w ksiazkach innego autora o rosyjskim nazwisku Big Grin
#9

I moje takie odczucie ;-)

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#10

Ja również, ale prócz tego masa innej cennej wiedzy, jak sądzęSmile
Luko ma bardzo dużą wiedzę i praktykę, także na pewno nie bedzie to coś bezużytecznego Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości