Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak się nazywa to ćwiczenie.
#1

Widziałem gimnastycy na jakimś filmiku to robili, jak się to po polsku nazywa? I czy jest to ćwiczenie wgl. z gimnastyki czy nie?(technicznie średnio jest wykonane tutaj) jednak widać o co chodzi.
#2

Chudini, ja znam to cwiczenie pod nazwa wycieraczki, ale tak nazywal je gosc od parkoura, wiec nie wiem czy w gimnastyce bedzie tak samo.

W gimnastyce to cwiczenie w wersji na drazku poleca m.in. Sommer, chyba rowniez w BtGB.

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#3

(2013-11-22, 21:45)Darren napisał(a):  Chudini, ja znam to cwiczenie pod nazwa wycieraczki, ale tak nazywal je gosc od parkoura, wiec nie wiem czy w gimnastyce bedzie tak samo.

W gimnastyce to cwiczenie w wersji na drazku poleca m.in. Sommer, chyba rowniez w BtGB.

No ja też znam pod tą nazwą, jednak musi mieć to inną nazwę jeszcze Smile (może ktoś będzie wiedział) ale dzięki za odpowiedź
#4

Raczej nie będzie tutaj jakieś konkretnej nazwy a bardziej opis samej pozycji. Czyli leżenie tyłem z nogami wyprostowanymi w przód i przenoszenie ich z lewej do prawej bez dotykania podłoża w pionie Big Grin
#5

w leżeniu tyłem, nogi w przód, przenosy na lewą i prawą stronę bez dotknięcia podłoża
#6

Ma ktoś do tego filmik? jak robią to profesjonaliści? gdzieś widziałem w jakimś filmiku, ale nie mogę znaleźć bo nie wiem co wpisać


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości