Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

uraz kolana
#51

(2014-03-12, 22:36)KrzysiekIno napisał(a):  Ogólnie ból.

No teraz po rehabilitacji ból jest mniejszy,ale mozliwości ruchowe są mniejszSad
#52

Obawiam się, że będzie tak z moim barkiem, nogą, nadgarstkiem. Big Grin
#53

(2014-03-13, 10:01)KrzysiekIno napisał(a):  Obawiam się, że będzie tak z moim barkiem, nogą, nadgarstkiem. Big Grin

niestety prawda jest taka , że czas źle działa i ryzyko kontuzji jest dużo większe a regeneracja dużo dłuższa - w Twoim wypadku wszystko powinno goić się szybko, ale niedoleczone kontuzje niestety odezwą się po latach.
Moja kontuzja jest skutkiem przeceniania chęci nad możliwościamiSad i niestety odpokutowanie jest długotrwałe i bolesne, ale co tam mam duzo samozaparcia i na rehabilitacji wszyscysię ze mnie śmiali , że jestem jedyną osobą , która lubi ćwiczyć
#54

Jak na NFZ to bardzo szybki termin dostałaś Smile
#55

Za to ze mnie się śmiali, że w tak młodym wieku trzeba mnie składać. Big Grin
#56

(2014-03-13, 18:06)zahir napisał(a):  Jak na NFZ to bardzo szybki termin dostałaś Smile

i nawet pora roku dobra, do lata zdążę się doprowadzić do jako takiego porządkuTongue
#57

I złapiesz trochę kondycji i siły ramion chodząc o kulach Smile
#58

(2014-03-13, 22:51)zahir napisał(a):  I złapiesz trochę kondycji i siły ramion chodząc o kulach Smile
Święta racja,to mi się przydaTongue,prôbowałam dzisiaj powisieć na drążku-tragedia-dużo pracy przede mną
#59

Ale w listopadzie Ci przydzielili operację na styczeń-luty? Ale 2014? To już jesteś po? Mój brat poszedł w moje ślady i się zapisał koło listopada, to ma termin za półtora roku, ja miałem po jakichś 9-ciu miesiącach. Przed operacją zgodnie z zaleceniami rehabilitanta z fizjokliniki (pozdrawiam pana Macieja – może czyta Smile ) rower stacjonarny i zestaw ćwiczeń na czworogłowy. Dzielnie ćwiczyłem w domu – hehe rower stacjonarny sobie przed kompem ustawiłem i oglądałem seriale w trakcie, to mi się nie nudziło, ale w sumie i tak kondycja mięśni po operacji szybko spadła. Noga schudła o połowę :/ może dlatego, że do pracy wróciłem i nie ćwiczyłem tak ciężko, jak mi zalecali, ciągle mi się za to od pana Maćka dostaje… za to rączki to zgrubły ze 2 razy Big Grin
#60

Niestety na 2015, wiec jeszcze wszystko przede mna,na razie tak wzmocniłam kolana i miesnie wokolo,ze moge znow jezdzic na rolkach,poza tym niestety bede musiała jeszcze odłoźyc operacje ze względu na niespodziewaneCool zajscie w ciąże a z dzieckiem przy piersi slabiej idzie rehabilitacjaBig Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości