Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

wegan w gimnastyce
#21

Ale ten koktajl Roll stosuje w celach regenracyjnych, a nie zeby dobijac mase i kalorie. On nie zajmuje sie sportami silowymi.
#22

Pominimi te cele ,po takim wysiłku jak on sobie zaoferował jednak trzeba dobrze zjeść a on żyje teoretycznie na samych koktajlach niskokalorycznych i co widać że ma atletyczną sylwetkę i pełen energii, pytanie jak to możliwe że tak nisko kaloryczne produkty dają takiego kopa.
#23

Jak dla mnie dieta wegańska to kolejny dowód na to, że niemożliwe staje się MOŻLIWE! Wink

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#24

"po takim wysiłku jak on sobie zaoferował jednak trzeba dobrze zjeść",

To jeden z mitow, zwlaszcza co do ilosci. Trzeba jesc kiedy sie jest glodnym, a przestac, kiedy sie jest najedzonym, a nie "najesc sie".
Przywolywany na lamach forum Suworow, zreszta Tsatsouline takze - wspominaja jak zolnierze specnazu naprawde na nedznym jedzeniu, zwlaszcza w sensie ilosci bialka w diecie, osiagali nadzwyczajne wyniki.

W Twojej diecie odstrecza mnie, ze zbyt wiele sie przetwarza i korzysta z przetworzonej zywnosci. jestem zwolennikiem prostoty i jak najblizej natury. choc oczywiscie zjadam sporo rzeczy niewlasciwych - kroluje na czele czekolada.
kp
#25

W diecie vege można bardzo prosto jeść i bez przetwarzania,stosuję tak przez ostatnie 17 lat,człowiek jest najedzony,musi jednak dużo się edukować i niestety dużo w domu,czytać składy żywności-jest dużo pułapek,np. żelatyna w jogurtach,podpuszczka cielęca w serach itp...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości