Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wznosy prostych nóg na drabinkach - Brandon Wynn
#11

No ja zawsze myslalem, ze odwrotnie. Ja z racji niskiego drazka w futrynie musze robic na rekach zgietych 90 stopni w podchwycie i z wlasnych obserwacji wydaje mi sie, ze wtedy jest wieksza izolacja samego brzucha kosztem ledzwi. No ale oba sa przydatne jak sie ma gdzie.
#12

W tym ćwiczeniu nie powinny pracować lędźwie. Właśnie dlatego dobrze robić je na drabinkach. Nogi nie mogą wtedy swobodnie lecieć do tyłu i wykonujemy ćwiczenie nie korzystając z rozmachu.
#13

Mam podobne odczucia, drążek trzymany nachwytem według mnie najprostsza wersja że tak powiem i racja że gdy nie mamy już sił wykorzystujemy zamach nogami.Następnie trzymany podchwytem - tutaj już idzie mi ciężej gdyz jest mniejsza możliwość ruchu ciałem, a gdy robię na drabinkach ilość spada jeżeli wykonamy poprawnie.Co do rosyjskich wznosów to jeszcze nie próbowałem i nie wiem gdzie je umiejscowić ale mam zamiar dodać do treninguSmile

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#14

Jak dla mnie drabinki idealna sprawa, nie jestem pewien ale chyba nie jest możliwe wykonać wznosy prostych nóg na drążku tak aby nie odchylić się w barkach.
#15

mając wytrzymałe drzwi i wystającą framugę, można by zamontować niżej drążek rozporowy i zaprzeć się plecami podobnie jak na drabinkach ^^
#16

nic nie pozostaje jak kupić domową drabinkę i wkręcić w ścianę
#17

trzymając się jednego kółka gimnastycznego jedną ręką ;-)
#18

(2013-10-07, 22:31)Mrowek napisał(a):  Jak dla mnie drabinki idealna sprawa, nie jestem pewien ale chyba nie jest możliwe wykonać wznosy prostych nóg na drążku tak aby nie odchylić się w barkach.
Podchwyt i zgiete rece. Jak mocno chwycisz to jakbys byl przymocowany do sciany.
#19

Jugger oczywiście chodziło mi o wyprostowane ręce Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości