Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Silikonowe opaski
#1

Witajcie. Co sądzicie o takich silikonowych opaskach na nadgarstek/rękę które są ostatnio popularne choćby na wzór tych ze street workout itp. Fajnie jak by były z napisem i logiem naszego forum.
#2

Skorzane z cwiekami sa ok Big Grin
#3

No rozumiem że skórzane z ćwiekami ale bardziej kojarzą się z rockowym klimatem ;-p te silikonowe to bardziej sportowy klimat .

Ewentualnie pozostaje obciąć gripy i zostawić same "owijki" na nadgarstkach ;-ppp
#4

Tomo, jaki związek ma silikon ze sportem? Tongue Dla mnie to jest badziewie...
Ja w każdym razie bym czegoś takiego w życiu nie założył nawet jakby były za free, a opaski SWP już wyśmiałem na facebooku (20 zł sobie za nie liczą Big Grin)

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

Temat już wcześniej rozeznawałem na prośbę użytkowników. Te opaski są stosunkowo drogie i niewiele drożej (bodajże 1zł) można kupić opaskę sportową z portfelem wykonaną z cordury. Moim zdaniem to chyba lepsze rozwiązanie a w każdym razie bardziej praktyczne co Wy na to?
#6

"Ewentualnie pozostaje obciąć gripy i zostawić same "owijki" na nadgarstkach" w tym klimacie zapowiada się ciekawie Big Grin
#7

Już widzę chętnych do obcinania swoich pięknych gripówBig Grin
#8

Tak naprawdę trzeba iść za konkurencją i się rozwijać ! Dlaczego gimnastyka ma być w cieniu ram okraszonych informacjami że to sport dla super silnych ludzi ćwiczących od małego? Reklama robi swoje , tak jak w przypadku podkoszulek wygranych w konfrontacjach. Jak ćwiczę i jest ciepło to nie ma bata zakładam czy to białą czy czarną (posiadam dwie ;-p) A jak bym nie ćwiczył tylko np. podawał komuś rękę w geście przywitania,podpisywania dokumentów itp. i ktoś zauważy opaskę z logo gimnastycy.pl to może wdać się w ciekawą konwersację. Miałem tak w przypadku TTA(Trec Team Athletes) oraz Street Workout.
#9

Jestem zaSmile Ile osób było by zainteresowanych? I co powiecie na ten pomysł z portfelem na nadgarstek? Moim zdaniem wygodna i przydatna rzecz przy treningu na dworze.
#10

A jak to w ogole wyglada? Mozna jakies pogladowe foto? Czy zamiast silikonu mozna wybrac lateks? Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości