Forum Gimnastycy.pl

Pełna wersja: Silikonowe opaski
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie. Co sądzicie o takich silikonowych opaskach na nadgarstek/rękę które są ostatnio popularne choćby na wzór tych ze street workout itp. Fajnie jak by były z napisem i logiem naszego forum.
Skorzane z cwiekami sa ok Big Grin
No rozumiem że skórzane z ćwiekami ale bardziej kojarzą się z rockowym klimatem ;-p te silikonowe to bardziej sportowy klimat .

Ewentualnie pozostaje obciąć gripy i zostawić same "owijki" na nadgarstkach ;-ppp
Tomo, jaki związek ma silikon ze sportem? Tongue Dla mnie to jest badziewie...
Ja w każdym razie bym czegoś takiego w życiu nie założył nawet jakby były za free, a opaski SWP już wyśmiałem na facebooku (20 zł sobie za nie liczą Big Grin)
Temat już wcześniej rozeznawałem na prośbę użytkowników. Te opaski są stosunkowo drogie i niewiele drożej (bodajże 1zł) można kupić opaskę sportową z portfelem wykonaną z cordury. Moim zdaniem to chyba lepsze rozwiązanie a w każdym razie bardziej praktyczne co Wy na to?
"Ewentualnie pozostaje obciąć gripy i zostawić same "owijki" na nadgarstkach" w tym klimacie zapowiada się ciekawie Big Grin
Już widzę chętnych do obcinania swoich pięknych gripówBig Grin
Tak naprawdę trzeba iść za konkurencją i się rozwijać ! Dlaczego gimnastyka ma być w cieniu ram okraszonych informacjami że to sport dla super silnych ludzi ćwiczących od małego? Reklama robi swoje , tak jak w przypadku podkoszulek wygranych w konfrontacjach. Jak ćwiczę i jest ciepło to nie ma bata zakładam czy to białą czy czarną (posiadam dwie ;-p) A jak bym nie ćwiczył tylko np. podawał komuś rękę w geście przywitania,podpisywania dokumentów itp. i ktoś zauważy opaskę z logo gimnastycy.pl to może wdać się w ciekawą konwersację. Miałem tak w przypadku TTA(Trec Team Athletes) oraz Street Workout.
Jestem zaSmile Ile osób było by zainteresowanych? I co powiecie na ten pomysł z portfelem na nadgarstek? Moim zdaniem wygodna i przydatna rzecz przy treningu na dworze.
A jak to w ogole wyglada? Mozna jakies pogladowe foto? Czy zamiast silikonu mozna wybrac lateks? Big Grin
Stron: 1 2