Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plan do sprawdzenia
#11

Na kółka jeszcze przyjdzie czas, myślę, że na wiosnę jakoś.

Co sądzicie o planie?
#12

(2013-08-30, 10:51)Jugger napisał(a):  O, musze sobie takie gumki skolowac, wie ktos gdzie mozna takie cos nabyc? Np na allegro?

są na allegro ale porządne kosztują od 40-100zł za sztukę zależnie od grubości np http://allegro.pl/listing/user/listing.p...d=15634025
cały zestaw (4 sztuki) to 250zł...

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#13

Dzieki, kupie sobie, tylko nie wiem ktore wybrac. Sa szerokosci 13, 20 i 23 mm.

A z domowych rozwiazan to pewnie takie liny do plandek albo bagaznikow?
#14

kwestia ile chcesz sobie odciążyć:
Żółta - 11kg
Pomarańczowa - 17kg
Czerwona - 20kg
Zielona - 36kg

z liną do plandek też można, kwestia tylko różnych rozciągliwości lub "składania" na pół żeby odciążenie było większe. tak też działa ekspander odciążeniowy mtidea - jedna linka -15kg, dokładasz drugą i masz -30kg

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#15

Hmm..........zebym to ja wiedzial ile to ja chce odciazyc Big Grin Najlepiej chyba jak strzele gdzies pomiedzy
#16

patrząc na zdjęcia http://mtidea.pl/index.php/component/vir...l?Itemid=0 i łatwość z jaką wykonywane są na nich ćwiczenia to uważam, że 30kg to jest zdecydowanie za duże odciążenie. Najlepiej to widać na zdjęciu nr 5 (iron cross) - wygląda to tak jakby prezentujący sprzęt mógł puścić kółka i zostałby w tej samej pozycji Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#17

(2013-08-30, 12:48)rafal napisał(a):  kwestia ile chcesz sobie odciążyć:
Żółta - 11kg
Pomarańczowa - 17kg
Czerwona - 20kg
Zielona - 36kg

z liną do plandek też można, kwestia tylko różnych rozciągliwości lub "składania" na pół żeby odciążenie było większe. tak też działa ekspander odciążeniowy mtidea - jedna linka -15kg, dokładasz drugą i masz -30kg

Musze wybrac jakas ale nie mam pojecia ktora i nie wiem jak to zmierzyc. "Strzelac" w srodek? 17-20? Bo jezeli wezme za mocna to aby zniwelowac jej "moc" to chyba wystarczy sie dociazyc, nie?? Wiec chyba lepiej ciut za mocna niz za slaba?
#18

Jak masz kasę to weź od razu 2 (żółta i pomarańczowa) ewentualnie jeszcze czerwoną. Wszystko zależy od ćwiczeń jakie będziesz wykonywał, jedne będą wymagały większego a inne mniejszego odciążenia.
Z tym dociążaniem się też niezły patent jak się ma np kamizelkę obciążeniową.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#19

No coz, niby kase mam ale nie chce mi sie calego kompletu brac, za te pieniadze, to lepiej wziac te uprzaz z mtidea. Z drugiej strony to tylko chwilowa pomoc, po pewnym czasie staje sie zbedna i wtedy lezy bezuzytecznie a jak wiadomo guma sie starzeje nieuzywana.
Chyba wezme 20kg, mam kilka zapinanych na rzepy obciaznikow, wiec bez problemu moge z niej zrobic 17 albo 11. A czuje, ze tej pomocy nie trzeba mi wiele, tak ciut ciut Big Grin W kazdym razie dzieki za pomoc
#20

Jugger, taki ekspander będzie bezużyteczny do jednego ćwiczenia ale bardzo przyda się w innych. Droga do pełnego, niewspomaganego rozpięcia to kilka lat a nawet jeśli do niej dojdziesz, to przed Tobą kolejne wyzwania np. samolot. nie obawiał bym się więc, że guma będzie leżeć bezużytecznaWink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości