Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Łokcie, barki, level hard
#11

Zależy na jakim przyrządzie, ale raczej nie, bądź w stopniu znikomym. Jeżeli mówilibyśmy o kółkach, to jest tutaj dobra praca stabilizatorów, które zabezpieczają barki (też po części), ale nie łokcie.
#12

(2013-08-10, 00:34)Adam.Kalman napisał(a):  Podpowiedź 1)
Stanie na rękach, wagi na płaskim itd wykonujemy odkręcając nadgarstki co najmniej 45* od linii wzdłużnej, stanie na rękach (mowie o treningu a nie o zawodach, czy konkurencji) można wykonać odkręcając dłonie nawet o 90*
Ze sie tak zapytam w kwestiach doprecyzowania, linia wzdluzna to ta biegnaca "miedzy rekami" , wzdluz naszego ciala czy jak? Smile
#13

Patrząc prosto, wzrok wyznacza Twoją linie wzdłużną, jest taka sama bez względu czy stoisz na nogach czy rękach Smile
#14

Aha, dzieki. Rozumiem, ze nadgarstki wykrecamy do zewnatrz? Smile
#15

Tak, na zewnątrz. Przyjrzyj się zdjęciu powyżej.
#16

Przyjrzalem ale wole sie upewnic 2 razy zanim sie okaze, ze mnie dopadla pomrocznosc jasna i wypatrzylem na odwrot Big Grin

Lepiej robic tak jak stary doswiadczony stolarz - zanim utniesz zmierz 2 razy, bo jak bedzie za krotko to po ptakach Big Grin
#17

Spoko. Tu się nic nie stanie, jak raz zrobisz źleWink
#18

(2013-08-10, 00:34)Adam.Kalman napisał(a):  Podpowiedź 1)
Stanie na rękach, wagi na płaskim itd wykonujemy odkręcając nadgarstki co najmniej 45*
Ha! To byl brakujacy mi element! Wlozylem go do ukladanki i samo sie stanelo Big Grin Dzieki Adam, 23 sekundy ustalem!

@ panowie mam przy okazji takie pytanie - jak za dlugo (chyba) stoje na rekach to mnie zaczynaja piec oczy, glownie pod dolnymi powiekami, ktore mi puchna. Kiedys mi sie tak zrobilo, ze chyba przeholowalem z probowaniem, i mi tak podpuchlo pod oczami, ze mialem szparki jak chinczyk caly nastepny dzien. Na poczatku szukalem przyczyny w tym co zjadlem ale teraz doszedlem, ze to od stania na rekach. Znacie to zjawisko, slyszeliscie o tym?
#19

No i super, jeżeli pomogło to bardzo się cieszę Smile
#20

(2013-08-12, 21:39)Jugger napisał(a):  @ panowie mam przy okazji takie pytanie - jak za dlugo (chyba) stoje na rekach to mnie zaczynaja piec oczy, glownie pod dolnymi powiekami, ktore mi puchna. Kiedys mi sie tak zrobilo, ze chyba przeholowalem z probowaniem, i mi tak podpuchlo pod oczami, ze mialem szparki jak chinczyk caly nastepny dzien. Na poczatku szukalem przyczyny w tym co zjadlem ale teraz doszedlem, ze to od stania na rekach. Znacie to zjawisko, slyszeliscie o tym?

Przy staniu na rękach krew w naturalny sposób spływa do głowy. Jeżeli nie masz problemów z ciśnieniem, nie powinno to być kłopotem. Zwróć szczególną uwagę na oddychanie. Prawdopodobnie podświadomie wstrzymujesz oddech i stąd te problemy.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości