Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czerwone kropki a HSPU...
#1

Cześć wszystkim. Od dłuższego czasu borykam się z pewnym problemem, a mianowicie podczas stania na rękach/ chodzenia na rękach/ pompkach w staniu na rękach niekiedy czuje uderzenie ciśnienia do głowy i ból gałek ocznych po czym dostaje potwornego wysypu na twarzy w postaci czerwonych kropek (tylko na twarzy), a następnie muszę się z nimi borykać przez 1-3 dni w zależności od wysiłku. No nie ukrywam strasznie mnie to zaczyna irytować, gdyż nie wiem już jak sobie z tym poradzić a bardzo zależy mi na tym elemencie. Próbowałem robić dłuższe przerwy ale i tak zawsze "coś" tam wyskoczy. Miał ktoś z was może podobny problem? bardzo bym prosił was o pomoc/ rady. Pozdrawiam
#2

Idź do lekarza? To nie jest normalne.

Stanie na rękach w początkowych etapach nauki, jak każda pozycja odwrócona sprawia pewien dyskomfort ale pierwszy raz słyszę o fizycznych zmianach skórnych trwających do kilku dni po treningu.
#3

Dzięki za odpowiedź. No chyba nie mam wyboru i będę musiał się wybrać. Ciekaw jestem z czego to możesz wynikać. Problem z ciśnieniem? alergia, a może coś nie tak z jakimś organem :/...
#4

Raz w życiu tak mi się stało, że miałem cała twarz w kropkach czerwonych. Byłem młody i głupi, chciałem pobić rekord w dragon flagach i na chama cisnałem. Nie oddychasz po prostu bo to co robisz jest dla Ciebie zbyt trudne i robisz to na zasadzie "zesraj się a nie daj się'. Nie śpiesz się tak. "Slow and steady wins the race" : )
#5

Też mi się tak wydaje ponieważ z początku jak robiłem pompki przy ścianie to potrafiło mnie wysypać natomiast teraz tego problemu nie ma, gorzej jak próbuje pompek bez ściany wtedy już wysiłek jest o wiele większy + dochodzi równowaga. Generalnie problem jest tylko kiedy głowa jest skierowana w dół. Póki co popracuje nad oddechem i będę się mniej śpieszył, a jak nie pomoże to pozostaje lekarz.
#6

(2015-11-08, 15:17)Axel napisał(a):  Cześć wszystkim. Od dłuższego czasu borykam się z pewnym problemem, a mianowicie podczas stania na rękach/ chodzenia na rękach/ pompkach w staniu na rękach niekiedy czuje uderzenie ciśnienia do głowy i ból gałek ocznych po czym dostaje potwornego wysypu na twarzy w postaci czerwonych kropek (tylko na twarzy), a następnie muszę się z nimi borykać przez 1-3 dni w zależności od wysiłku. No nie ukrywam strasznie mnie to zaczyna irytować, gdyż nie wiem już jak sobie z tym poradzić a bardzo zależy mi na tym elemencie. Próbowałem robić dłuższe przerwy ale i tak zawsze "coś" tam wyskoczy. Miał ktoś z was może podobny problem? bardzo bym prosił was o pomoc/ rady. Pozdrawiam

Jeśli bolą Cię oczy po takich ćwiczeniach, to moim zdaniem, powinieneś je dokładnie zbadać u okulisty - ciśnienie gałki ocznej i badanie dna oka. Oczy masz tylko jedne, więc zrób to dla własnego, świętego spokoju choćby.

Lepiej zużywać się niż rdzewieć - D. Diderot
#7

Lekarz pierwszego kontaktu - Neurolog ? - napisz jak się czujesz.

p.s o twoje zdrowie nikt nie zadba lepiej niż Ty sam!
#8

Ja mam to samo jak za dużo stoję na rękach na treningu. Być może jest to spowodowane złym oddychaniem. Wydaje mi się że to naczynka pękają z powodu zwiększonego ciśnienia

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości