Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Silne hollow w barkach/łopatkach
#1

Cześć, brakuje mi silnego hollow ( jeżeli to można nazwać hollow ) w barkach/łopatkach. Przy tuck planche mam plecy zaokrąglone i rozciągnięte łopatki, a gdy chcę przejść do advanced tuck/podnieść ciało wyżej to zaczynam się łamać, tj plecy stają się proste, pośladki i łopatki wystają.

Do dyspozycji mam drążek, kółka gimnastyczne i gumę 12-17 kg.
#2

Bezwstydna reklama ; p
#3

Dzieki Wink
A czy odstajace lopatki ( wada postury ) moga powodowac, ze ciezej mi wykonaj poprawne hollow?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#4

wideo nagraj.

Satetsu, robisz już?
#5

(2015-11-08, 15:06)Predi napisał(a):  wideo nagraj.

Satetsu, robisz już?

Nie robię, bo niedługo po tym fimiku miałem 1,5 miesiaca przerwy od treningów siłowych bo poświęciłem się w 100% trickingowi. Teraz zrobiło się zimniej więc znowu zaczynam kalistenike na pełnej ; p
#6

https://vimeo.com/145243579

Brak obciągniętych stóp, ale to akurat najmniejszy problem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#7

Tutaj wygląda jak byś chciał wejść w rozkroczną. Big Grin W kuczce nogi są złączone, a zaawansowanej kuczce także są złączone ale biodro z udem tworzy kąt 90 stopni.

Co do rozkroczki to widać duży przykurcz stawu biodrowego, prawdopodobnie słaby dół pleców i pośladki przez co nie możesz wynieść nóg wyżej - rozciągnąć, potem wzmocnić, Newcio zrobił całą rozpiskę. Wink
#8

Ostatnie nagranie z treningu wrzucilem. Zawsze przed treningiem planche robie rozciaganie dynamiczne. Pozniej trenuje na gumie takze moge kontrolowac technike.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości