Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

konfrontacje lipiec - "Prostujemy banany"
#51
Video 

No i moje zgłoszenie, niestety tylko stanie na rękach:
#52

(2013-07-31, 23:35)Yoda napisał(a):  Próba numer II. Może co nieco poprawiłem Wink




No... poprawiłeś Smile

Ćwiczenie zaliczone - ocena końcowa: 9.5 pkt

- głowa poza obrysem ciała przez cały czas trwania ćwiczenia, lekko - 0.3 pkt
- zgięte nogi w kolanach w momencie wejścia do sylwetki - 0.3 pkt

Dobrze tam dajecie Smile



(2013-07-31, 23:51)Theron napisał(a):  

Witam trochę późno ale to moje stanie na rękach Smile



Hm... gratuluje, jedna z lepszych sylwetek jakę widziałem ostatnio

Ćwiczenie zaliczone - ocena końcowa: 9.7 pkt

- cztery małe wahnięcia, 4 x 0.1 = 0.4 pkt

Super!!!


(2013-08-01, 00:00)kingsvid napisał(a):  No i moje zgłoszenie, niestety tylko stanie na rękach:



Ćwiczenie zaliczone - ocena końcowa: 8.9 pkt

- zgięte nogi w kolanach w momencie wejścia do sylwetki - 0.3 pkt
- odgięcie w odcinku lędźwiowym przez cały czas trwania ćwiczenia, lekko - 0.2 pkt
- głowa poza obrysem ciała przez cały czas trwania ćwiczenia, lekko - 0.3 pkt
- cztery małe wahnięcia, 4 x 0.1 = 0.4 pkt

Bardzo dobre ćwiczenie, szkoda tych zgiętych nóg na początku.



ufff... Smile to chyba już wszystko co miałem ocenić i zapunktować Smile,
oficjalny ranking jest w pierwszym poście

Gratuluje wszystkim uczestnikom, ale Theronowi najbardziej za perfekcyjną wręcz sylwetkę oraz oczywiście dla Tomo Bird za siłę i kolejny tytuł mistrza! Smile

Możecie już odpocząć dziś w nocy i zbierać siły, bo kolejna konfrontacja pojawi się dzisiaj w ciągu dnia Smile

Aha.... Waga tyłem coś cieniutko... a ostatnio słyszałem, że wszyscy robią i trzymają Smile
#53

Czekam ze zniecierpliwieniem co to będzie takiego Big Grin

Chciałbym też podziękować i pogratulować wszystkim uczestnikom konkursu, bo już sam udział świadczy o wygranej. Nie żebym faworyzował swoich zawodników, ale również chciałbym pogratulować pierwszej dziewczynie, która wzięła udział w konkursie i do podium zabrakło jej naprawdę niewiele.

Oby tak dalej ludziska! Smile
#54

Przyłączam się do gratulacji dla karoli, było blisko, jednak myślę, że będąc pierwszą kobietą w konfrontacjach, jakaś nagroda wpadnie Cool
#55

Jestem przekonany, że taka wiadomość ją bardzo ucieszy, kiedy wróci do domu po pracy Smile
#56

Również dziękuję wszystkim współzawodnikom oraz sędziom za świetną konfrontację . Jak zwykle człowiek uczy się kolejnych rzeczy a dziś wiem jedno że takie wyzwania motywują do pracy nad swoim skillem . Pozdrawiam i czekam na kolejne konfrontacje z niecierpliwością choć przypuszczam co będzie ;-p
#57

Swoją drogą, samo kręcenie filmiku na konfrontację jest niezłym treningiem techniki - chyba nigdy nie stawałem tyle razy pod rząd, z sylwetką tak bliską poprawnej... jako dowód (i pamiątkę) mam folder pełen nagrań, z których jedno od drugiego prawie się nie różni - był ciężki dylemat, które wrzucić do oceny ^^
Szkoda tylko, że nie zwróciłem uwagi na to, że już podczas wyjścia nogi mają być proste Sad
#58

Ale właśnie o to chodzi, powtórzenia, próby... na poprzednich konfrontacjach chłopaki się tyle napompowali ze pewnie jeszcze długo będą pamiętać technikę i ilości Smile
Ale cel powoduje, że zaczyna sie pracować nad drobnymi szczegółami, do których wcześniej nie przykładało się wagi.
A czy może być lepszy i bardziej twórczy trening, niż takie podejście? Smile
#59

Przed chwilą pisałem sobie z Tomo i jesteśmy zgodni z tym, że te konfrontacje to naprawdę fantastyczna forma treningu. Dostajesz zadanie, wiesz nad czym masz pracować, dostajesz surową (gimnastyczną) ocenę, dzięki której wiesz jakie błędy popełniłeś. Dzięki takiej ocenie korygujesz te błędy i stajesz się z każdą próbą lepszy w wykonywaniu danego ćwiczenia. Dodatkowo jak dla mnie jest to świetna zabawa Big Grin Mimo, że jest to dopiero druga konfrontacja, to te ostatnie dni miesiąca, ostatnie godziny przed zakończeniem konkursu... Nie mogę się już doczekać kolejnej Big Grin
#60

pierwsza też była nie mniej emocjonująca, chyba nawet więcej się działo, taka walka na ostatnie minuty, rewelacyjne to i inspirujące Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości