Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

konfrontacje lipiec - "Prostujemy banany"
#21

Satetsu, piękne stanie na rękach i bardzo fajna waga ale niestety nie widać całej sylwetki. Pomyśl, o powtórce w jakimś innym miejscu. Masz szansę powalczyć o podium ale nie sądzę, by Adam zaliczył ci próbę w sytuacji, gdy nie widać całego ciałaSad

BeF, niezły postęp zrobiłeś w staniu na rękach. GratulujęSmile
#22

(2013-07-25, 22:03)zahir napisał(a):  Satetsu, piękne stanie na rękach i bardzo fajna waga ale niestety nie widać całej sylwetki. Pomyśl, o powtórce w jakimś innym miejscu. Masz szansę powalczyć o podium ale nie sądzę, by Adam zaliczył ci próbę w sytuacji, gdy nie widać całego ciałaSad

BeF, niezły postęp zrobiłeś w staniu na rękach. GratulujęSmile

Niestety nie mam gdzie nakręcić tej wagi w pobliżu, a nie będę jechał 30min busem specjalnie żeby wagę nakręcić. Głowę trzymałem tak jak na filmiku instruktażowym, a czy ciało mam równolegle to podłoża to widać (ustawiłem na statywie poziomice równo ; )) W każdym razie jak Adam nie zaliczy to się nie obrażę ; ]
#23

Satetsu, widać że masz proste ciało i znając Cię wiem, że zrobiłeś to sam. Ale zawsze istnieje teoretyczna możliwość, że ktoś stał po drugiej stronie i przytrzymywał Ci głowę, by ułatwić utrzymanie ciała. Musimy sędziować sprawiedliwie, bo inaczej będziemy mieli tu zaraz mnóstwo kombinatorów, którzy wpadną na kreatywne pomysły. Robisz bardzo ładną wagę i szkoda by było nie uwzględnić jej w tym konkursie. Może nakręcisz ją przy okazji niedzielnego treningu w Katowicach? Mam nadzieję, że będzieszSmile
#24

(2013-07-24, 12:49)Satetsu napisał(a):  Stanie na rękach


Ćwiczenie zaliczone - ocena końcowa: 9.2 pkt

jedno średnie odgięcie od początku, skorygowane w 1/3 ćwiczenia - 0.3 pkt
głowa wysunięta na początku poza obrys ciała, potem skorygowane - 0.1 pkt
5 wahnięć zaliczone jako małe - 5x 0.1 pkt = 0.5 pkt

Bardzo dobry wynik!


(2013-07-24, 12:49)Satetsu napisał(a):  Waga tyłem x 17sek(?)


Ćwiczenie nie może być zaliczone, ponieważ nie widać całości sylwetki, co uniemożliwia ocenę górnej części ciała i głowy.

W drodze wyjątku, bo ćwiczenie ma potencjał, możesz je nagrać pod większym kątem niż podane w opisie, najlepiej od przodu, ale tak żeby było widac głowę, linię ciała i stopy.


(2013-07-24, 13:57)BeF1990 napisał(a):  Ok, to ja też wrzucam coś od siebie. Niestety nie wpisałem się w wymogi, zapomniałem kartki z imieniem, tło nie było ruchome, złe ujęcie itp. Więc traktujcie mnie poza konkursem przynajmniej do czasu aż nagram poprawną wersje. Smile


Na chwilę obecną bardzo zależy mi na ocenie, abym wiedział nad czym pracować. Big Grin


Ćwiczenie trwa ponad 10 sekund, niepotrzebnie tak długo, do oceny wziąłem pierwsze 10 sek stania i powrót. (do 22 sek filmu)

Ćwiczenie zaliczone - ocena końcowa: 8.6 pkt

- zgięte nogi w kolanach w momencie wejścia do sylwetki - 0.3 pkt
- jedno średnie odgięcie od początku, skorygowane w 1/3 ćwiczenia - 0.3 pkt
- głowa wysunięta na początku poza obrys ciała, potem skorygowane - 0.1 pkt
- 3 małe wahnięcia - 3 x 0.1 = 0.3 pkt
- brak cechy przez połowę ćwiczenia = 0.5 pkt

Również bardzo dobre podejście!
#25

(2013-07-26, 14:41)Adam.Kalman napisał(a):  Ćwiczenie trwa ponad 10 sekund, niepotrzebnie tak długo, do oceny wziąłem pierwsze 10 sek stania i powrót. (do 22 sek filmu)

Ćwiczenie zaliczone - ocena końcowa: 8.6 pkt

- zgięte nogi w kolanach w momencie wejścia do sylwetki - 0.3 pkt
- jedno średnie odgięcie od początku, skorygowane w 1/3 ćwiczenia - 0.3 pkt
- głowa wysunięta na początku poza obrys ciała, potem skorygowane - 0.1 pkt
- 3 małe wahnięcia - 3 x 0.1 = 0.3 pkt
- brak cechy przez połowę ćwiczenia = 0.5 pkt

Również bardzo dobre podejście!
Super dziękuję bardzo za ocenę. Nigdy nie ćwiczyłem gimnastycznego stania na rękach więc z oceny jestem bardzo zadowolony. Teraz wiem nad czym mam jeszcze popracować. Smile

[Obrazek: logo.png]
#26

Witam,

Waga Tyłem x 9 sekund?

Pozdrawiam
#27

(2013-07-30, 15:30)Smile napisał(a):  Witam,

Waga Tyłem x 9 sekund?

Pozdrawiam



Ćwiczenie zaliczone - łączny czas: 5 sek

Łączny czas trwania 10 sek.
Odjęcia:
- brak cechy gimnastycznej przez cały czas trwania ćwiczenia - 1 s
- wygięcie w lędźwiach w dół - 3 s
- nogi zgięte w kolanach przez całe ćwiczenie - 1 s

Całkiem nieźle, takie drobne błędy można wyeliminować i będzie git Smile

#28

Stanie na rekach


Czekam na ocenę Big Grin
#29

ale genialny placyk! Big Grin
#30

Ciiii!!! To jeszcze tajne info Big Grin Wielkie otwarcie już wkrótce Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości