Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rozciąganie raz w tygodniu?
#21

Tam chyba jest taka opcja, żeby zamówić i masz 30 dni na rezygnację i zwrot kasy jak Ci się nie spodoba. Teoretycznie można by to wtedy zgrać i mieć kasę z powrotem. Trochę to cebulowe ale jest to jakaś opcja Smile.

(2016-07-26, 12:37)zahir napisał(a):  Kusisz Wink
#22

To już jest cebula w najgorszym wydaniu, tak samo robił Kuźniar :p
Już chyba lepiej z neta ściągnąć Wink
#23

No wiem, że cebula Smile. Dlatego ja kupiłem z kolegą na spółę i nie wyszedł duży koszt. Myślę, że w ten sposób można we 2 lub kilka osób zrzucić i ma się stały dostęp. Chyba warto.
#24

Panowie, jak w coś wchodzę to tylko uczciwie. Pogadamy na obozie, podpatrzę kilka ćwiczeń i zdecyduję Smile
#25

Filmiki są warte swojej ceny.
Jak się zamierza czegoś używać to powinno się za to zapłacić.
Naprawdę te programy są warte swojej ceny, a ściąganie ich to głupota z uwagi na brak dostępu do forum, ono naprawdę jest pomocne zwłaszcza aktualnie, gdy są zatrudnione osoby do udzielania porad treningowych.

Poza tym wielu z was ściągnęło foundation 1, a przy zakupie legalnym mielibyście dostęp do rzeczy których pewnie z netu nie zassacie z uwagi na to ile by taki plik zajmował, bo foundation 1 w pełnej wersji to oprócz kursu ponad 60 dodatkowych zajęć w 13 kategoriach i ok. 800 filmików do obejrzenia.

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#26

zgadzam się. to forum to ogromna ilość filmów przesyłanych przez innych kursantów, problemów z różnymi progresjami, wiedzy na temat żywienia, kontuzji. no i udziela się sam sommer co chwile dając cenne uwagi Smile
#27

czy naprawde mozna cos jeszcze "wymyslic" w temacie "rozciaganie?" czy naprawde moze komus pomoc "cudowna" rada samego Sommera? wg mnie to tylko marketing.

kp
#28

Myślę, że niekoniecznie. jak w każdym temacie można mieć lepszą lub gorsza metodę. W czasach gdy Ty zaczynałeś się rozciągać było tylko ciśnięcie na maksa i zagryzanie zębów z bólu. O gibkości aktywnej nikt wtedy nie słyszał.
#29

wiem, ze tak m.in. i bylo. ale przez kolejne lata sporo do mnie dotarlo, w zasadzie bylem otwarty na rozne doswiadczenia - m.in. z jogi, ze strechingu szwedzkiego etc. nie zylem w kapsule czasu Smile.

kp
#30

Ja znalazłem coś takiego:
http://lifebow.com/stretching-zobacz-jak...e,100.html

Jak to oceniacie?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości