Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy"
#51

(2013-06-23, 23:19)Adam.Kalman napisał(a):  Naliczyłem 72, ale...

Nigdzie nie było napisane, że można robić przerwy w ćwiczeniu na odpoczynek, pare pompek było też skończonych sporo za wysoko.
Komisja jutro rozstrzygnie ile zaliczamy.

No tez mi sie tak wydawalo, juz w trakcie robienia nie liczylem ze wszystkie 72 zostana zaliczone, ale moze chociaz troche lepiej niz ostatnio bedzie.Wink
#52

Nigdzie nie było też napisane że nie można robić przerw Smile
#53

Niby tak, ale zasadą każdego ćwiczenia jest jego ciągłość, stąd założenie. Np. ćwiczenie na drążku, albo na koniu z łękami z przerwą... hmmm... wyglądałoby to dziwnie Smile
albo tak: Smile

#54

Orpuwupetup, Zaliczam 65 prawidłowych pompekSmile 7 odrzucam, ze względu na niepełny zakres ruchu (przy lewej ręce prostej).

Co do przerw, ustalmy, że krótka 3 sekundowa przerwa w górnej fazie pompki jest dopuszczalna.
#55

Witajcie , z racji kontuzji która jeszcze mo doskwiera dopiero teraz mogłem "coś" zrobic a tak to przez tydzień się przygotowywałem. Oto moje pompki w oparciu o łokcie . Jutro zapodam drugie pompki side to side .

#56

Nagrywalem filmik w momencie gdy TomoBird wstawial swoj i wtedy myslalem ze 100 bedzie wystarczajaco, a tu wchodze, patrze, a On wstawil 102..Sad
No nic, pozostaje mi tylko wstawic i liczyc na to, ze bedzie mial mniej poprawnych.;d
#57

(2013-06-27, 14:41)orpuwupetup napisał(a):  ze bedzie mial mniej poprawnych.;d

O a czemu miałbym mieć mniej poprawnych? Wg mnie wszystkie jakie zrobiłem sa poprawne tak jak i Twoje ;-p za każdym razem dotykałem całą powierzchnią przedramienia do ziemi . No ale Sędzia jest od tego . Druga sprawa to na jednym filmiku nie pamiętam sorry kto ale zaparł sie nogami o drzwi. Ja robiłem na trawie i mi sie w pewnym momencie nogi zaczeły ślizgać ;/ czy mozna używać zaparcia? Jak probowałem to wiel daje bo można "wymusić z bioder" pompki i to juz tak nie męczy. Trzecia Sprawa to pod koniec sie pogubiłem w liczeniu i nie wiedziałem ile zrobiłem - myslałem że dwie ominąłem i chciałem tylko 100 zrobić ale teraz wiem że mogę pocisnąć więcej ;-p
#58

Tomo, Orpuwupetup, obaj zmiażdżyliście mnie ilością. Chyba zmienię aktywność i zajmę się origamiBig Grin

Co do poprawności, to nie mam zastrzeżeń. Orpuwupetup, gdybyś następnym razem (a wiem, że będziesz chciał pokonać Tomo) mógł ustawić kamerę z boku. Gdy jest z przodu, nie widać dokładnie, czy łokcie dotykają podłogi.

Tomo, to ja robiłem parę centymetrów od ściany i na filmie wyglądało to, jakbym się zapierał. Tak nie było i też się ślizgałem ale nie ma to znaczenia, bo i tak z racji sędziowania mój filmik jest poza konkursemWink

Zapowiada się niezła rywalizacja. Gratuluję Wam wyników i czekam na dalszą walkęSmile
#59

(2013-06-27, 15:00)Tomo Bird napisał(a):  
(2013-06-27, 14:41)orpuwupetup napisał(a):  ze bedzie mial mniej poprawnych.;d

O a czemu miałbym mieć mniej poprawnych? Wg mnie wszystkie jakie zrobiłem sa poprawne tak jak i Twoje ;-p za każdym razem dotykałem całą powierzchnią przedramienia do ziemi . No ale Sędzia jest od tego . Druga sprawa to na jednym filmiku nie pamiętam sorry kto ale zaparł sie nogami o drzwi. Ja robiłem na trawie i mi sie w pewnym momencie nogi zaczeły ślizgać ;/ czy mozna używać zaparcia? Jak probowałem to wiel daje bo można "wymusić z bioder" pompki i to juz tak nie męczy. Trzecia Sprawa to pod koniec sie pogubiłem w liczeniu i nie wiedziałem ile zrobiłem - myslałem że dwie ominąłem i chciałem tylko 100 zrobić ale teraz wiem że mogę pocisnąć więcej ;-p

No wlasnie wiem ze robiles poprawnie, niestety dla mnie, ale liczylem ze moze czegos Ci nie zalicza i bede mial wiecej zaliczonych czy cos.;d no ale w takim wypadku trzeba bedzie jeszcze nagrywac, takze biore sie do roboty i licze ze walka bedzie tak samo zacieta do samego konca.^^
#60

Czekam na Waszą emocjonującą walkę i zachęcam do rywalizacji wszystkich pozostałych. Czas się kończy, tik, tak, tik, takWink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości