Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy"
#31

Zapomniałem dodać, że według mnie specjalna nagroda za rolę drugoplanową należy się córce RafałaSmile
#32

Fajnie, że Konfrontacje ruszyły. Szczerze powiem, że miałem ostatnio spadek motywacji Sad a Konfrontacje naładowały mnie energią. Postaram się nagrać coś na następnym treningu.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#33

Fajnie Michał, rywalizacja się zaostrzaSmile

Ja wrzucam swoje pozakonkursowe, rozgrzewkowe pompki na łokciach. Na filmie wygląda to, jakbym stopy opierał o ścianę. Tak nie było i następnym razem nagram w innym ujęciu. Proszę o komentarze, jeśli coś było źleSmile

Pompki na łokciach X 30

#34

Adam jednak zmienił początkowe zdanie i zgodził się na mój udział w tej konfrontacji, więc wstawiam swoją próbę z pompeczek:

I. Pompki z jedną ręką prostą:


i jako że w pierwszym filmiku zapomniałem o karteczce z nickiem z forum, musiałem nagrać drugi, a że nie chciałem marnować pierwszego podejścia to nagrałem na nim drugi rodzaj pompek. Robiłem je już trochę na odwal, może więc być parę nieprawidłowych( no ale tylko winny się tłumaczy, więc może po prostu staram się usprawiedliwić Tongue). W każdym razie:

II. Pompki z opadem na łokcie:

Liczenie powtórzeń zostawiam dla bystrego oka sędziego zahira.Wink
#35

Czarek... wiedziałem, że bez problemu mnie pokonasz ale żeby od razu dublować mój wynik? wstydu nie masz gówniarzu? Big Grin
#36

(2013-06-22, 00:06)rafal napisał(a):  Czarek... wiedziałem, że bez problemu mnie pokonasz ale żeby od razu dublować mój wynik? wstydu nie masz gówniarzu? Big Grin

Nie mogłem dzisiaj na AWF na movement jechać to miałem więcej siły w domu na ćwiczenie.Big Grin ale i tak mnie całe plecy bolały od mojego pięknego słonecznego "brązu", którego na filmiku na szczęście aż tak bardzo nie widać.;p
#37

Orputuwetup, naliczyłem 55 pompek z ręką prostą i 46 na łokciach (4 odrzucam ze względu na niepełny zakres ruchu). Gratuluję !!! Smile
#38

dopisane do wyników rankingu
#39

(2013-06-22, 10:05)Adam.Kalman napisał(a):  dopisane do wyników rankingu

Dopisane, ale z literówką w nicku.Smile
#40

orpuwupetup, dlaczego niby nie miałeś pozwolenia na wzięcie udziału w tej konfrontacji? Co prawda jak ktoś ćwiczy z profesjonalnym trenerem to trochę nieuczciwe by brał w wyzwaniach gdzie większość to amatorzy. Choć tego nie wiem bo Cię nie znam.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości