Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrontacje Czerwiec "Pompujemy"
#21

No było też widac to na filmiku, ja za to prostowałem tak jakbym chciał zrobić przeprost.
#22

Wiem, zauważyłem. Przeprost jest prawidłowy i właśnie tak powinno być.
#23

Moje pompeczki side to sideSmile

ilość 25 ,

#24

Super pomysł z konfrontacjami!

Wrzucam moje pompki (13). Pies mnie w połowie zaczął rozpraszać Smile Także jeszcze wrzucę kolejną próbę. Nie wiem czy w tym filmiku wszystko jest technicznie jak należy (czy tyłek nie jest za wysoko?).


Nagram też pompki na przedramionach.
#25

Panowie, zapomnieliście o karteczkach z nickiemWink Dorzućcie proszęSmile

Emil, mój poprzedni pies, gdy robiłem pompki wchodził pode mnie i pomagał mi wstać. Twój jest słabo wyszkolony, bo zamiast pomagać, przeszkadzaBig Grin
#26

(2013-06-19, 14:29)rafald27 napisał(a):  Moje pompeczki side to sideSmile

ilość 25 ,


rafald27:
Mam tutaj dużo wątpliwości co do poprawności tego ćwiczenia.
1) ręce rozstawiasz za szeroko, co powoduje, że zejście klatką jest krótkie czyli niepełne
2) tym samym zamiast zejść prostą sylwetką głęboko, wyginasz ciało i tylko przesuwasz się na boki
3) Twoje ciało praktycznie nie przesuwa się na którąś z rąk, co jest wynikiem błędu z pkt 1

Obawiam się że nie możemy uznać tego ćwiczenia. Popraw błędy i wrzuć jeszcze raz, obejrzyj też jeszcze raz film instruktażowy.
#27

Miało być przed treningiem a było po treningu, ale jeszcze jest czas więc pewnie nagram coś na świeżaka.

Nie wszystkie są poprawne, niech sędzia odliczy wg uznania.

pompki z jedną ręką prostą 30 powtórzeń
w tle moja 7-letnia córka na batucie Smile
#28

(2013-06-19, 14:52)Emil napisał(a):  Super pomysł z konfrontacjami!

Wrzucam moje pompki (13). Pies mnie w połowie zaczął rozpraszać Smile Także jeszcze wrzucę kolejną próbę. Nie wiem czy w tym filmiku wszystko jest technicznie jak należy (czy tyłek nie jest za wysoko?).


Nagram też pompki na przedramionach.

13 zaliczone, idzie do wyników

(2013-06-19, 22:33)rafal napisał(a):  Miało być przed treningiem a było po treningu, ale jeszcze jest czas więc pewnie nagram coś na świeżaka.

Nie wszystkie są poprawne, niech sędzia odliczy wg uznania.

pompki z jedną ręką prostą 30 powtórzeń
w tle moja 7-letnia córka na batucie Smile

28 zaliczone, 2 razy góra była ze zgiętą ręką, idzie do wyników

(2013-06-17, 15:30)zahir napisał(a):  Ponieważ w tym miesiącu sędziuje, wrzucam poza konkursem na szybko nakręcone pompki z ręką prostą. Robiłem to pierwszy raz i na filmie widzę, że ani ręka nie jest prosta, ani praca taka jak trzeba (skupiałem się bardziej na ręce prostej niż pracy tej którą uginałemWink ale następnym razem będzie już lepiej.

Pompki z ręką prostą X 10


8 zaliczone, 2 wzniosy z wyraźnie zgiętą ręką
#29

Rafał, odliczam 2 za lekko zgiętą prawą rękę. Brawo za wynik, szczególnie że po treningu! Ale też nie wrzuciłeś karteczki z nickiemWink

Mam jeszcze jedną informację: Ustaliliśmy z Adamem, że zwycięzcy każdej z kategorii otrzymają w nagrodę darmowe wejście na najbliższe seminariumSmile
#30

(2013-06-19, 22:44)zahir napisał(a):  Rafał, odliczam 2 za lekko zgiętą prawą rękę. Brawo za wynik, szczególnie że po treningu! Ale też nie wrzuciłeś karteczki z nickiemWink

Mam jeszcze jedną informację: Ustaliliśmy z Adamem, że zwycięzcy każdej z kategorii otrzymają w nagrodę darmowe wejście na najbliższe seminariumSmile

No zobacz jaka jednomyślność Big Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości